Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Purina ?

Nieprzeczytany postprzez tyllkaaa » 26 lip 2012, o 20:20

Moj bruno nie za bardzo przepadał za ta karma ;/ wiec zrezygnowałam
tyllkaaa
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 27 lip 2012, o 10:17

Tora odkąd skończyła rok przeszła na Purine Pro Plan z jagnięciną dla dorosłych psów. Zamiennie surowe mięso mielone lub czasem gotowane z ryżem i warzywami. Najbardziej lubi surowe wołowe lub cielęce z chrząstką.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 27 lip 2012, o 13:06

My męczymy jeszcze Pro Pac'a, ale już niedługo na szczęście bo Zulusowi smakują karmy tak, ze aż strach. Jadł Purinę Pro Plan dla szczeniorów dużych ras, ale to samo co z innymi - pewnego dnia zaprotestował, mimo iż była dosmaczona. Najlepiej podchodzi mu makaron z mięskiem wieprzowym albo kurczaczkiem. Po Purinie miał dobrze wyglądające kupy, po Bricie Care - jakby zielonkawe i co chwilę się załatwiał.
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 28 lip 2012, o 11:17

staraj się zmieniać karmy można znaleźć karmy hodowlane pakowane 20 lub25 kg cena za 1 kg - :ok: 8 lub 10zł dobra cena
tatanka
Klubowicz
Owczarek niemiecki: SAXO

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 30 lip 2012, o 06:33

poldek napisał(a):(...) głównie interesuje mnie to : dowiedziałem się że psu mam dawać tylko i wyłącznie "purina " (sucha karma) aby szybko rósł i miał dłuższy włos . co wy myślicie na temat tej karmy ? jest u nas w zoologicznym - 9,50 za kilogram . Dawać mu to ? Jego pies wyglądał przepięknie .(...)

Najgłupszy przesąd jaki w życiu słyszałam :D Karmą nie zmienimy genów :)
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 30 lip 2012, o 09:15

mój pies napisał(a):Tora odkąd skończyła rok przeszła na Purine Pro Plan z jagnięciną dla dorosłych psów. Zamiennie surowe mięso mielone lub czasem gotowane z ryżem i warzywami. Najbardziej lubi surowe wołowe lub cielęce z chrząstką.

Musze po kilku dniach podawania "dorosłej" Puriny z zadowleniem stwierdzić, że bardzo jej smakuje.
Oczywiście surowe nadal prowadzi i pewnie tak juz zostanie :lool:
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje