Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Pytanie do bardziej doświadczonych

Nieprzeczytany postprzez ewabk » 03 maja 2011, 20:57

Witajcie Zaczynam właśnie nowe życie z malutką 6 tyg sunią mam ją od 2 dni i zupełnie nie wie czy już mam się o nią martwić ,czy jeszcze nie mam powodu.Podczas chodzenia sunia trochę zarzuca tyłeczkiem na boki a czasami mawet zatacza się. Czy to normalne? Do tej pory miałam tylko kundelki i to dorosłe , adoptowane więc nie mam doświadczenia. Poza tym jak śpi to czasami ma znacznie przyśpieszony i głośny oddech.Czy jest chora ?Jeżeli ktoś udzieli mi odpowiedzi będę wdzięczna. Sunia ma rodowód.
ewabk
Losowy avatar

Re: Pytanie do bardziej doświadczonych

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 03 maja 2011, 21:02

Za szybko została odebrana od matki, z jakiej hodowli pochodzi? Udaj się z nią do weterynarza, przez internet ciężko doradzić poza tym nikt tutaj nie ma kwalifikacji do wystawienia diagnozy. Tym bardziej ze strzępków informacji. ;)Szybciutko zabierz malutką do weterynarza.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Avatar użytkownika
Administrator
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Wiek: 37
Lokalizacja: Śląsk
Pochwały: 37
Dołączył(a): 12 lut 2011, 18:20

Re: Pytanie do bardziej doświadczonych

Nieprzeczytany postprzez Kasia-Bari » 03 maja 2011, 21:07

6 tyg to faktycznie bardzo wcześnie :shock:Tomek ma racje - jeśli widzisz coś co Cię niepokoi najlepiej udaj się do weta
Kasia-Bari
Losowy avatar

Re: Pytanie do bardziej doświadczonych

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 03 maja 2011, 21:10

Szczeniaki tak dysza szybko i glosno. Nie wiem, czy to przez zmiane otocznia, czy ich male cialka pracuja na innych obrotach, ale pamietam, ze moje pociechy dokladnie tak oddychala. Co mnie tez niepokoilo, ale okazalo sie, ze tak juz jest.
Co do zarzucania pupa, czy zataczania sie to ciezko powiedziec bez zobaczenia. Albo skontaktuj sie z hodowca, albo do porzadnego weta.

Acha, no i zdecydowanie za szybko zostala zabrana od matki. O jakies 2 tygodnie. Szkoda, bo sunia przy matce i rodzenstwie miala szanse na nauki psiego zachowania, a tak to roznie moze byc...
nebrot
Losowy avatar

Re: Pytanie do bardziej doświadczonych

Nieprzeczytany postprzez ewabk » 03 maja 2011, 21:14

Wszystkim bardzo dziękuję Jutro rano pędzę do veta.Mała pochodzi z chodowli,,Z Brzozowej" Luzino k. Gdyni
ewabk
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post