Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Pokaż nam swojego psa innej rasy, kota, papugę, chomika lub jeszcze innego zwierzaka.

Re: Reńka

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 13 cze 2015, o 09:56

Nie wiem, czy grożą Ci także tłumy amantów pod balkonem?
Jesli tak, napisz, podam receptę pt "ta suczka z cieczką tu nie mieszka". Wszystko inne opisala juz Norinoko :-)

Posikiwaniem porannym Reńka okazuje uległośc i przeprasza, że żyje. Obawę przed ludzkimi rekami mozna zmniejszyć karmiąc przy kazdym posiłku z miski trzymanej cały czas w rękach.

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 13 cze 2015, o 12:18

Tłumy amantów grożą mi, owszem, ale nie bezpośrednio pod balkonem. Taką mam przynajmniej nadzieję, bo osiedle jest ogrodzone i balkon aż na 13 piętrze. Jeśli dobrze pamiętam z lektur, to samochód podczas cieczki będzie niezbędny... :-D

Jeśli chodzi o karmienie to robimy tak jak Pani pisze - podajemy jedzenie z ręki albo właśnie z miski trzymanej w rękach.
Reńka tymczasem obudziła mnie dzisiaj o północy szczekaniem. Chodziło o wyjście na numer 2... Komunikatywna bestia.
Na porannym spacerze popiskiwała radośnie i zapraszała mnie do zabawy.
A tak odpoczywa:https://goo.gl/photos/LG3fPmBGzc3weNLN6
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 14 cze 2015, o 16:39

Mądra bestyjka - wiemy ile radości potrafi sprawić takie nocne budzenie :lool:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 22 cze 2015, o 14:31

Hej, jak Reńka?

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 22 cze 2015, o 15:07

Reńka tyje i produkuje krew. Powtórzone badania pokazały, że jeszcze do pełnego zdrowia daleko, ale jest ogromna poprawa, bo wartości wracają do norm.
Tyle dobrego.

Jeśli chodzi o sytuację prawną Reńki, to odbyłam (przy pomocy męża) z właścicielami bardzo poważną rozmowę, podczas której niestety oznajmili, że absolutnie się psa nie zrzekną.
Dużo by pisać... Serce niemal mi pękło...

Reńka wróciła do nich we czwartek, ale jestem u niej codziennie i doglądam, czy wszystko jest w porządku. I do tej pory na szczęście jest. Reńka ożywiła się jeszcze bardziej... Widać, że tęskniła za domem.
Dokumenty mam gotowe, gdyby pańtwo nie wywiązali się ze zobowiązań.

To nie są źli ludzie. Za nieszczęściem Reńki, kryje się nieszczęście całej rodziny. Pomagam, ile mogę...

PS
Nasza weterynarz potwierdziła, że Reńka złapała chorobę odkleszczową i dlatego nie jadła. Tamtego tygodnia, kiedy do mnie trafiła, umarły z tego powodu dwa psy innym sąsiadom.
AnnaJagna
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 22 cze 2015, o 17:07

Zrobiłaś ile mogłaś, a nawet więcej. Reńka żyje tylko dzieki Tobie.
Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 22 cze 2015, o 17:30

Dziękuję, Pani Zofio.
Forumowym przyjaciołom Reńki też dziękuję za wszystkie porady. Przydały się.
AnnaJagna
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 22 cze 2015, o 19:29

Aniu, masz ogromne serducho,największe i najlepsze. Zrobiłaś, co mogłaś. Miejmy nadzieję,że zdrowie Reńki się nie pogorszy,a właściciele będą starali się o nią dbać.
Trzymaj rączki na pulsie.
Troszkę szkoda,bo już się cieszyłam,że Bryza z czasem zdobędzie przyjaciółkę,ale kto wie...może przyjaźń zakwitnie po sąsiedzku...
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 29 cze 2015, o 11:25

Trzymam kciuki by właściciele wywiązali się z obietnicy, a Ty Aniu jesteś wielka! :brawo:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 29 cze 2015, o 12:09

Aniu masz wielkie i dobre serce :serce:
Bardzo pomogłaś suni - uratowałaś jej życie. Miejmy nadzieję, że właściciele będą o nią dbać.
Szkoda tylko, że nie mogłaś jej wziąć. Cudnie wygładały razem z Bryzą - fajny duecik ;)
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje