Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Rodowod eksportowy

Nieprzeczytany postprzez lubekw » 19 lut 2013, 20:56

witam
jak w temacie chciałem zapytać czy ktoś już miał do czynienia z rodowodem eksportowym?
jeżeli tak to poproszę o głębsze wyjaśnienie sprawy
a jeżeli ten temat był już poruszany :diabeł:to sorki ale ja musialem go przeoczyć:(
lubekw
Losowy avatar

Re: Rodowod eksportowy

Nieprzeczytany postprzez AM-ON » 19 lut 2013, 23:24

Mam wszystkie psy importowane więc mają wystawione rodowody eksportowe. Z takim rodowodem trzeba iść do oddziału ZK, do którego się należy i zarejestrować psa oraz złożyć rodowód do nostryfikacji. To trwa ok. 2-3 miesięcy. Potem się odbiera nostryfikowany rodowód w siedzibie oddziału.
Tyle ;-)

Autor postu otrzymał pochwałę
Pozdrawiamy
Aneta oraz Hot, Mini-Me, Kenny [*] & Gwen [*]


Obrazek
AM-ON
Avatar użytkownika
Szkoleniowiec
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ares EMiTom [*]
Imię: Aneta
Lokalizacja: Kraków
Pochwały: 17
Dołączył(a): 18 lut 2011, 10:05

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post