Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wszystko o wystawach i wystawianiu.

Rodowód ZHPR

Nieprzeczytany postprzez Martina2406 » 13 wrz 2014, 18:49

Mam takie pytanie, bo szukam w googlach i tak duzo tego, ze nic z tego nie wiem, a wydaje mi sie, ze ktos z Was wytlumaczy mi to lepiej. ;)
Czy jak pies ma rodowód ZHPR to moze uczestniczyć w wystawach? Czy musi być rodowód FCI?
Nie mam o tym zielonego pojęcia więc proszę o wyrozumiałość i cierpliwość... :-(
Martina2406
Losowy avatar
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lusia
Imię: Martina
Wiek: 23
Lokalizacja: Śląsk
Dołączył(a): 06 wrz 2014, 12:05

Re: Rodowód ZHPR

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 13 wrz 2014, 18:57

Na wystawach FCI pies musi mieć rodowód FCI ;)
Ale z tego co mi wiadomo ZHPR organizuje swoje wystawy więc możesz wystawiać psa tam ;)
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 26
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 10
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Rodowód ZHPR

Nieprzeczytany postprzez Martina2406 » 13 wrz 2014, 19:35

Ooo wielkie dzieki! :)
Martina2406
Losowy avatar
Świeżak
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lusia
Imię: Martina
Wiek: 23
Lokalizacja: Śląsk
Dołączył(a): 06 wrz 2014, 12:05

Re: Rodowód ZHPR

Nieprzeczytany postprzez stiopa » 29 sty 2016, 18:14

Czy ktoś z forumowiczów wystawiał psine na wystawie ZHPR?
stiopa
Avatar użytkownika
Świeżak
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Imię: szczepan
Wiek: 36
Lokalizacja: świdnica
Dołączył(a): 05 sty 2015, 16:55

Re: Rodowód ZHPR

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 29 sty 2016, 22:52

my wystawialiśmy nixi i dantego w wałbrzychu w 2015 roku :)
http://argestes.weebly.com/
Paulina K.
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Wiek: 31
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 13
Dołączył(a): 01 lis 2014, 18:15

Re: Rodowód ZHPR

Nieprzeczytany postprzez Asiek1622 » 30 sty 2016, 03:03

Nie kupilabym psa z ZHPR , ich rodowody nie maja znaczenia nigdzie poza Polska .
Obrazek
Masz fb? Wpadnij do Giffa :)
https://www.facebook.com/piesijegoczterylapy
Asiek1622
Avatar użytkownika
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Giff
Imię: Asia
Wiek: 27
Lokalizacja: Bielefeld
Pochwały: 4
Dołączył(a): 14 maja 2015, 16:51

Re: Rodowód ZHPR

Nieprzeczytany postprzez stiopa » 30 sty 2016, 08:43

Pytanie nie brzmiało: "Czy kupiłbys psa z Zhpr "
stiopa
Avatar użytkownika
Świeżak
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Imię: szczepan
Wiek: 36
Lokalizacja: świdnica
Dołączył(a): 05 sty 2015, 16:55

Re: Rodowód ZHPR

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 30 sty 2016, 13:18

jeżeli masz jakieś pytanie o wystawę w ZHPR to pytaj śmiało.Asia ZHPR należy do UCI do niemieckiego klubu więc tam też są honorowane rodowody...to z ich stronki :

Na kynologicznej mapie świata zaistnieliśmy 23.05.2011 r. wstępując do United kennel Clubs International e.V. Od tego dnia staliśmy się współtwórcami nie tylko polskiej ale również światowej kynologii.
United kennel Clubs International e.V. (UCI) to międzynarodowa organizacja kynologiczna założona w 1976 r. z siedzibą w Republice Federalnej Niemiec.
Związek Hodowców Psów Rasowych jako jedyna organizacja kynologiczna w Polsce jest członkiem UCI i ściśle współpracuje z tą organizacją. W Polsce wyłącznie ZHPR posiada prawo do posługiwania się logo UCI.

Dzięki naszej przynależności do UCI, wydawane przez nas rodowody są uznawanymi m.in. przez wszystkie organizacje zrzeszone w United kennel Club International e.V. oraz przez wiele innych organizacji kynologicznych w kilkudziesięciu państwach z całego świata. Naszym niekwestionowanym sukcesem jest przyznanie nam prawa zorganiowania Światowej Wystawy Psów Rasowych - UCI World Dog Show 2014. Wystawa odbyła się 21 września 2014 r.
w Częstochowie.

ja też mam rodowód ACW i za granicą też są przyjmowane tylko trzeba znaleźć klub.PKPR współpracuje z Hiszpańskim ACW.
http://argestes.weebly.com/
Paulina K.
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Wiek: 31
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 13
Dołączył(a): 01 lis 2014, 18:15

Re: Rodowód ZHPR

Nieprzeczytany postprzez stiopa » 30 sty 2016, 13:26

Paulina-jak ocenisz poziom wystawy w Wałbrzychu pod wzgledem organizacji jak i wystawianych psow.Masz porównanie bo uczestniczylas w wystawach różnych związków.

-- 30 sty 2016, o 13:28 --

Paulina-jak ocenisz poziom wystawy w Wałbrzychu pod wzgledem organizacji jak i wystawianych psow.Masz porównanie bo uczestniczylas w wystawach różnych związków.
stiopa
Avatar użytkownika
Świeżak
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Imię: szczepan
Wiek: 36
Lokalizacja: świdnica
Dołączył(a): 05 sty 2015, 16:55

Re: Rodowód ZHPR

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 30 sty 2016, 13:51

dla nas było ok.jak przyjechaliśmy to ringi były już gotowe w porównaniu do PKPR i PFK bo tutaj to ringi dopiero rozkładali.tylko puchary i nagrody rozkładali przy nas ale wiadomo my byliśmy wcześniej.przyjmowanie i odbieranie dokumentów zaczęło się z małym poślizgiem i tak samo wystawa zamiast o 10 to o 10,30.my akurat jak trafiliśmy to nixi miała tylko jedną konkurentkę a dante wcale więc nie miałam porównania.ale sędzia znał się i opisywał z rzetelnością.potem dante miał porównanie z championem i psem hodowlanym to sędzia od razu jednego dał na 3 miejsce bo rzucał się do psów.nam się podobało a najlepiej było w ZOND na wystawie najlepsza organizacja była
http://argestes.weebly.com/
Paulina K.
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Wiek: 31
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 13
Dołączył(a): 01 lis 2014, 18:15

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post