Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: RunninGegg

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 10 mar 2012, o 17:30

Też kupiłyśmy, na allegro, żółtą. Po moim powrocie sprawdzimy jak działa, ale po waszych psach widzę, że super.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 11 mar 2012, o 10:42

My też mamy żółte.. :-)

;-)
Ostatnio edytowano 15 mar 2012, o 04:17 przez Jangcy, łącznie edytowano 2 razy
Powód: Wstawiłem w okienko. Tomek.
ewachw
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 12 mar 2012, o 11:07

Jajo widzę nabiera popularności :D Mój kot się bawi identycznie włóczką, Pazura wkłada sobie kulkę pod brzuch i próbuje kopać/drapać, później sie cofa i jest to samo. U mojej Pazury trochę to przypomina zabawę kurki z jajkiem :D
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 14 mar 2012, o 22:06

tak wygląda Sonia po zabawie z jajem :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Obrazek
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 15 mar 2012, o 04:16

Och Sonia, Sonia :lool: :lool: :lool: :lool: :lool: :lool:
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 17 mar 2012, o 16:55

No to zaczęło się :roftl
gochadrozdek
Hodowca
Owczarek niemiecki: ARIA,ZUL,ELISE,CZAKA
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 22 mar 2012, o 13:01

Tora oszalała na punkcie tej zabawki. Od pierwszej chwili. Narazie miała okazje wypróbowac ję w mieszkaniu, ale dzisiaj po południu zabieramy ją na pole. Nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na tą "piłkę".
dziekuję temu, kto ja tutaj na Forum zaprezentował i polecił. REWELACJA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 11 sty 2013, o 10:47

Słyszał ktoś może o szkodliwym działaniu runningEg? w przypadku gdy pies bawi się jajkiem parę miesięcy np? Spotkałam się z opinią w sklepie internetowym że kobieta kupiła jajko i po 5 miesiącach jej pies miał zgrubienia na kościach tylnich łap, zaczął zbierać się w tych zgrubieniach płyn itp ... trochę mnie to zaczęło martwić mój Bono uwielbia to jajko ;/
trussardi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 11 sty 2013, o 12:09

Moim zdaniem kwestia dawkowania....jajo ma być zabawą jedną z wielu ;-)
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 11 sty 2013, o 12:44

w takim razie 20-30 min dziennie to dużo?
trussardi
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje