Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Sara - 2-letnia On-ka ze schroniska

Nieprzeczytany postprzez niya » 30 mar 2018, o 21:13

Dokładnie rok po stracie Amby, dziś do naszego domu zawitała Sara. Śliczna, energiczna i pełna radości panna, która dosłownie wpadła nam do domu jak huragan i z miejsca wyznaczyła nam nowe cele :).
Nie sądziłam, że do tego dojdzie, ale już był czas na nowego psiego towarzysza życia.
Decyzję o nowym ON-ku podjęłam głównie dzięki Trussardi i jestem jej niewymownie wdzięczna za list, który do mnie napisała i który dał mi kopa do działania :buziak:

Sara ma 2 lata i jest niesamowita :yahoo: ile się będę o niej dowiadywać dowiecie się z tej galerii :)

Obrazek
Ostatnio edytowano 1 kwi 2018, o 09:53 przez niya, łącznie edytowano 1 raz
Amba była z nami 6 lat, 3 miesiące i 13 dni
Obrazek
Od 30.03.2018 jest z nami Sara, 2-letnia ON-ka ze schroniska :)
Obrazek
niya
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amba[*], Sara
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Re: Sara - 2-letnia On-ka ze schroniska

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 31 mar 2018, o 06:57

Gratulacje Danusiu, bardzo się cieszę Twoją radością. :)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez niya » 31 mar 2018, o 08:22

Dziękuję Tomku, emocje związane z ponownym posiadaniem ON-ka niesamowite :)

Pierwsza noc za nami, obawiałam jej się ogromne, a nie było czego. O 23 ostatnie wyjście za potrzebą a potem nieprzerwany sen ( mój) do 6. Sara co 2-3 godziny wstawała z legowiska lizała mnie w nos i kładła się znów. O 6 wyjście za potrzebą i do 8 hasanie po ogródku. Widać że sunia potrzebuje dużo snu, bardzo dużo pije i dość dużo śpi, ale schronisko jednak trzeba odreagować. Jest spokojna, powoli poznaje swój teren i zaczyna się w nim zadomawiać. Dziś zaczynamy naukę chodzenia na smyczy bo kompletnie nie umie chodzić przy nodze :-).
Obrazek
Obrazek
niya
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 31 mar 2018, o 13:42

BRAWO WY! ... psica pewnie wstawała w nocy żeby się upewnić że Pańcia na miejscu :P

Dzięki za miłe słowa, ale to Ty podjęła tą ostateczną decyzję... Przechodziłam przez to niestety już niejednokrotnie, dlatego chciałam dodać Ci otuchy, ale że aż tak piękny będzie tego efekt nawet w głowie mi się to nie mieści:)
A że miałam w tym swój mikro udział, cieszę się niezmiernie :*

Czekamy na relację filmowe i zdjęciowe :D już nie mogę się doczekać :*
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem." - Edward Hoagland
trussardi
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Bonus[*],Lila,Gościu
Imię: Agnieszka
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 31 mar 2018, o 22:04

Witam moja imienniczkę serdecznie, a Sara niech sie dobrze chowa
danuta waniek
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez niya » 1 kwi 2018, o 09:35

Dziękuję Danusiu dokładamy wszelkich starań, aby tak było :). Dziś zaczynamy 3 dzień, Sara już nie jest tak nerwowa, umie głębiej zasnąć, nie reaguje tak nerwowo jak zostaje sama na chwilkę. Pije zdecydowanie mniej wody i pozwala sobie już na samotne wycieczki po ogródku, a co najważniejsze zaczyna traktować to jak swój teren i koty sąsiada już poczuły nowe rządy :roftl: . Martwi mnie jeszcze, że mało je, upewniałam się w schronisku co dostawała i starałam sie przygotowac to samo. Zjada parę chrupków, kilka kawałeczków mięsa, wyłudzi resztki ze stołu i to tak naprawdę tyle przez cały dzień :(.
Martwiłam się wieloma rzeczami, które okazały się nieistotne :). Sara wspaniale potrafi powiadomić kiedy musi wyjść za potrzebą co okazało się dla mnie wspaniałym zaskoczeniem :) Noce przesypia, jeszcze trochę rozstawia moje koty po kątach, ale już idzie ku lepszemu :)
Obrazek
Obrazek
niya
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 2 kwi 2018, o 07:32

Wspaniałe wieści, :yahoo: powodzenia i wiele radości.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez niya » 2 kwi 2018, o 08:34

mój pies napisał(a):Wspaniałe wieści, :yahoo: powodzenia i wiele radości.

<3 dziękujemy :)

Dzień czwarty. Sunia powoli ujawnia ukryte zdolności np podchodzi do domownika i łapą szturcha rękę, aby ja głaskać :roftl: :roftl:. Je juz coraz więcej, śpi bez problemów i nawet można ją zostawić na chwilkę samą. Przyzwyczaja się powoli do dźwięków w domu i najbardziej lubi przesiadywać w kuchni gdzie wsłuchuje się w dźwięki, a nos jej aż chodzi od zapachów :). Chodzenie na smyczy nadal wymaga niemałych akrobacji, ale powoli zaczyna skupiac uwagę na prowadzącej ją osobie. Niestety u nas zimowa aura powróciła i pogoda gorsza być juz nie mogła :nea:. Robimy wypady do ogródka, na krótkie spacerki, ale głównie jednak zmuszeni jesteśmy siedzieć w domu. Sara tylko od czasu do czasu zmienia domowników, którzy mają ją głaskać ;). Nasze koty zmuszone są jeszcze przesiadywać na górze gdy sunia jest na dole, ale już na nie nie szczeka i nie rzuca się za nimi w pogoń, myślę, że jeszcze kilka dni i będą się tolerować nawzajem, zwłaszcza, że koty niewiele sobie robią z jej towarzystwa bo wychowały się z psem.
Obrazek
Obrazek
niya
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez JolkaB » 2 kwi 2018, o 08:46

Miło sie czyta takie wzajemne siebie poznawanie :) Zdjęcia poprosimy :) i dalsze relacje też oczywiście :)
JolkaB
Losowy avatar
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Quincy
Imię: Jola
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez niya » 2 kwi 2018, o 13:36

JolkaB dziękujemy :)

ObrazekIMG_20180402_142611
Obrazek
Obrazek
niya
Klubowicz

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje