Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Sara-mała księżniczka

Nieprzeczytany postprzez metalheart » 14 mar 2015, o 20:39

Z bólem zawiadaiam,że 6 marca odeszło wielkie psie serce zamieszkałe w malutkim futerku.Przyjechał do domu lekarz,zabiłam ją jego rękoma.Zabiłam przyjaciela..........ciężko mi na sercu.Ona mi tak ufała...........a ja pozbawiłam ją życia.
Guz usadowił się w kiepskim miejscu w pyszczku. Rósł bardzo szybko.Sarunia jeszcze biegała i była pełna życia, ale z jedzeniem już miała problemy.Z pyszczka sączyła jej się ropa z krwią,w całym domu zostawiała plamy,śmierdziało zepsutym mięsem.Zaczęłam mieć problemy ze zdrowiem,z wezłami chłonnymi,za tydzień mam operację.Lekarz powiedział,że taka psia wydzielina jest bardzo toksyczna i narażam własne zdrowie.Dlatego podjęłam decyzje o uśpieniu Sary.Zachowałam się jak egoistka,a myślałam,że jestem dobrym człowiekiem.Myślałam,że nigdy nie zdobędę się na taki krok....a jednak.
Została z nami...za oknem w ogródku....kocham Cię Sarko...
metalheart
Początkujący owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: AC(Ejsi)
Imię: Eliza
Pochwały: 4

Re: Sara-mała księżniczka

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 14 mar 2015, o 21:51

Współczuję bardzo...wiem jak to boli.
danuta waniek
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Re: Sara-mała księżniczka

Nieprzeczytany postprzez tatanka » 15 mar 2015, o 07:27

wiem co przechodzisz ,ulżyłaś jej w cierpieniu teraz biega z innymi pieskami za tęczowym mostem.A tobie dużo zdrówka życzę
tatanka
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: SAXO

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje