Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Owczarki niemieckie SAURON Dorplant , Arsa Wolf Jar

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 8 gru 2012, o 18:45

Jak on urósł!!!!!
Super psisko, a jakie zdyscyplinowane!
Widać, że sprawia mu to wielką frajdę :yahoo:
Świetna składanka:)
Ewa-Hunter
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Letty » 8 gru 2012, o 21:03

Świetnie, podziwiam! Jak patrzę na takie coś, to mam wrażenie, że moja Lara tak naprawdę dużo jeszcze musi się nauczyć :-P
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez dorplant » 8 lut 2013, o 19:32

Krotki trening po chorobie (na szczęście mojej nie psa :-) )
Jeszcze dużo pracy i ze zwrotami i z poprawieniem pozycji przy nodze, juz sie nie mogę doczekac wiosny zeby to zrobic .
Tesknie tez bardzo ze sladem. Super jest jechać w pola i ułożywszy ślad podziwiać zachód słońca. Cisza spokój tylko ja i pies. :-)
No chyba że nas więcej jedzie.
dorplant
Szkoleniowiec
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sauron i Tigra
Imię: Dorota
Pochwały: 4

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 10 lut 2013, o 18:24

Wiem, że to opinia o małej wartości (biorąc pod uwagę moje "sukcesy" z Huntkiem) ale napatrzeć się nie mogę. Cudowny Sauron :yahoo:
Ewa-Hunter
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez puma » 10 lut 2013, o 19:53

dorplant napisał(a):Tesknie tez bardzo ze sladem. Super jest jechać w pola i ułożywszy ślad podziwiać zachód słońca. Cisza spokój tylko ja i pies. :-)

Przecież jak nas więcej jedzie to też jest fajnie :lool:
O ile ma się czym jechać :mur:
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez dorplant » 11 lut 2013, o 08:30

puma napisał(a):
dorplant napisał(a):Tesknie tez bardzo ze sladem. Super jest jechać w pola i ułożywszy ślad podziwiać zachód słońca. Cisza spokój tylko ja i pies. :-)

Przecież jak nas więcej jedzie to też jest fajnie :lool:
O ile ma się czym jechać :mur:

Magda pewnie ze fajnie :-) . Jak zwykle napisalam malo precyzyjnie :lool: . Chodzilo mi o to ze jak nas wiecej jedzie to nie jestem tylko sama z psem .

Ewa-Hunter napisał(a):Wiem, że to opinia o małej wartości (biorąc pod uwagę moje "sukcesy" z Huntkiem) ale napatrzeć się nie mogę. Cudowny Sauron :yahoo:

Ewa twój Hunter moze nie jest jak Sauron ale napewno jest to pies klasy Arsy . Jest to naprawde fajny pies.
dorplant
Szkoleniowiec

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 11 lut 2013, o 18:21

Dzięki za słowa pocieszenia :-) Zawody nie dla nas, ale i tak się staramy na własny użytek, żeby było co robić na spacerkach.
A teraz sobie jeszcze popatrzę... :lool:
Ewa-Hunter
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez dorplant » 17 lut 2013, o 09:57

Ewa-Hunter napisał(a):Dzięki za słowa pocieszenia :-) Zawody nie dla nas, ale i tak się staramy na własny użytek, żeby było co robić na spacerkach.
A teraz sobie jeszcze popatrzę... :lool:

Ja nie piszę o zawodach tylko o predyspozycjach i charakterze Huntera, on jest podobny do Arsuli . :-) :-)
dorplant
Szkoleniowiec

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 18 lut 2013, o 22:40

Jeśli tak twierdzisz, to mogę się tylko cieszyć. Może z Huntka będą jeszcze ...psy (no bo nie ludzie :roftl: )
Ćwiczymy codziennie i rozwijamy się, Huntkowi jeszcze się nie znudziło, za to bardziej zwraca uwagę na mnie - chyba pilnuje, czy znów coś nowego wymyślę.
Sprawdza moją keratywność :roftl:
Ewa-Hunter
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez dorplant » 23 wrz 2013, o 17:40

trening tropienia sportowego z Sauronem dwa krotkie slady jeden na trawie drugi na oranym(wypracowywanie załamań

migawki z treningu obrony sportowej :) migawnik niestety bo już robiło się ciemno .
dorplant
Szkoleniowiec

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje