Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Owczarki niemieckie SAURON Dorplant , Arsa Wolf Jar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 23 wrz 2013, o 17:50

O, cześć Dorplanciki ;-).

Melduję, iż 10-11 listopada proszę trzymać kciuki, bo Nazgulowy w psich zaprzęgach startuje :lool: .
I tak wymienię po kolei za co należy trzymać kciuki:
1) za mój rower - żeby przetrwał ciągnięcie Nazgulowego,
2) też za rower,
3) rower
4) za mnie - żeby N nie zostawił mnie na linii startu, kiedy zerwie się do galopu :lool: :lool: :lool: :roftl:

Ale chyba nie będzie tak źle, jak się wepnę w pedały to mnie chyba nie zrzuci :lool:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez dorplant » 23 wrz 2013, o 21:23

Trzymanie kciuków w pkt.1 , 2 , 3 , 4, załatwione ! :-)
Wytargaj Nazgula-Gargamela za te kudły frendzlaste .
dorplant
Szkoleniowiec
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sauron i Tigra
Imię: Dorota
Pochwały: 4

Nieprzeczytany postprzez Ewa-Hunter » 24 wrz 2013, o 21:36

Super Sauron:) Pięknie ćwiczy, aż się serce raduje!
Aż Huntek przybiegł z przedpokoju, jak usłyszał Sauronowe pokazowe szczekanie:)

A za Nazgula i Ciebie Aga też kciuki będę trzymać. Powodzenia!
Ewa-Hunter
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Hunter
Imię: Ewa
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez dorplant » 3 paź 2013, o 19:47

Saurona dzisiejszy trening .
dorplant
Szkoleniowiec

Nieprzeczytany postprzez dorplant » 17 paź 2013, o 17:55

Sauron jest psem bardzo wesołym, ciągle mu psoty w głowie.Każdego ranka jest to samo, a to rzucanie miskami, a to kradzieże linek, a to szaleńcze bieganie w te i wewte, a to bieganie z grabiami w zębach, albo z wężem do podlewania ogródka. :D
Tu lekko kombinujący czy moje nagrywanie nie wpłynie na jego image . Jednak natura klauna wzięła górę :D
dorplant
Szkoleniowiec

Nieprzeczytany postprzez dorplant » 4 gru 2013, o 14:38

Arsa zakończyła starty w Obedience ostatnimi zawodami ( z lok.2 ocena doskonała w konk.6 psów) i będzie zażywać zasłużonej emeryturki :-)

Z Sauronem musimy podgonić posłuszeństwo bo ćwiczenia rozdłubane i nieposkładane. Najważniejsze że frajdę z treningów mamy oboje.
Cały sezon robiliśmy też ślady i sporo wypracowaliśmy w tym temacie. Tu filmik z treningu posłuszeństwa obrazujący charakter Saurona( on jest wiecznie zadowolony :lool: i już nawet kombinowaliśmy jakby wykorzystać energię jego ogona )

Z Tigą począteczki posłuszeństwa i poznawanie świata. (Ponieważ nie jest ON-kiem ma wątek gdzie indziej )
dorplant
Szkoleniowiec

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 8 gru 2013, o 10:43

dorplant napisał(a):Sauron jest psem bardzo wesołym, ciągle mu psoty w głowie.Każdego ranka jest to samo, a to rzucanie miskami, a to kradzieże linek, a to szaleńcze bieganie w te i wewte, a to bieganie z grabiami w zębach, albo z wężem do podlewania ogródka. :D

My też ciągle "rzucamy miskami", to jest potworne, bo plac mam spory i znaleźć potem te miski między krzakami to nielada wyzwanie ;-) Czasami mam wrażenie, że moje psy robią to specjalnie :)
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Luna, Famir Morrales
Imię: Marta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez dorplant » 9 gru 2013, o 13:41

martakaminska napisał(a):
dorplant napisał(a):Sauron jest psem bardzo wesołym, ciągle mu psoty w głowie.Każdego ranka jest to samo, a to rzucanie miskami, a to kradzieże linek, a to szaleńcze bieganie w te i wewte, a to bieganie z grabiami w zębach, albo z wężem do podlewania ogródka. :D

My też ciągle "rzucamy miskami", to jest potworne, bo plac mam spory i znaleźć potem te miski między krzakami to nielada wyzwanie ;-) Czasami mam wrażenie, że moje psy robią to specjalnie :)

Bo robią . :roftl:
dorplant
Szkoleniowiec

Nieprzeczytany postprzez martakaminska » 10 gru 2013, o 17:42

dorplant napisał(a):
martakaminska napisał(a):

Bo robią . :roftl:

I pewnie jeszcze mają ubaw, jak pancia musi tych misek szukac po całym placu... ;-)
Obrazek
Obrazek
martakaminska
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Luna, Famir Morrales
Imię: Marta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez puma » 18 gru 2013, o 20:21

Obrazek
fot. Sylwia Szugzda

Pamiątkowe zdjęcie z Pucharowych Zawodów Obi w Długiej Kościelnej :-)

Tak właśnie Obediencowa część Teamu Dorplant zakończyła sezon startowy 2013. Od lewej: Puma Dorplant, Arsa Wolf Jar, która listopadowym występem zakończyła swoją karierę sportową i Panda Dorplant (Tora).
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje