Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Owczarki niemieckie SAURON Dorplant , Arsa Wolf Jar

Nieprzeczytany postprzez dorplant » 27 lut 2014, o 19:12

Sauron trening jeszcze w zimowej scenerii.
dorplant
Szkoleniowiec
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sauron i Tigra
Imię: Dorota
Pochwały: 4

Re: SAURON Dorplant i Arsa(na sportowej emeryturce)

Nieprzeczytany postprzez dorplant » 11 mar 2014, o 09:41

A tu pierwsze "owoce" naszych treningów, zawody obedience w kl.0 . Lokata III ocena dosk. 92 pkt.
Widać tu dwa błedy psa i jeden mój co kosztowało nas dużą stratę punktów.
Mój błąd polegał na niepotrzebnie dodanej komendzie"zostań" po "waruj" na odłożeniu. Sauron ewidentnie myślał że robimy waruj i siad i oczywiście usiadł. :roftl:
Pies zrobił dwa błędy, wąchanie na odłożeniu( tu nie ma wytłumaczenia, trzeba to dopracować) i uniesienie dupki po wyrzuceniu aportu. Tu z kolei zbyt duże chęci . ;-) Przy przeszkodzie widać jak ewidentnie nęci gamonia odłożony na stoliku aport.
dorplant
Szkoleniowiec
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez MarzenaG » 11 mar 2014, o 12:41

I tak gratulujemy :).

A ja po cichu się przyznam, że obedience to dla mnie ciemna magia. Nawet regulamin to tylko z musu egzaminacyjnego przeczytałam :-P :-P .
Marzena Gałczyńska

Hodowla Owczarków Niemieckich z Linii Użytkowej "Rosa Polonica FCI"
www.rosapolonica.pl
MarzenaG
Hodowca
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Fabiola K-9 BU
Imię: Marzena
Pochwały: 51

Nieprzeczytany postprzez dorplant » 11 mar 2014, o 16:27

Dziękuję :-)
A obedience jest (w wyższych klasach) trudnym ale i fajnym sportem dla kogoś kto lubi posłuszeństwo, polecam. :ok:
dorplant
Szkoleniowiec

Nieprzeczytany postprzez MarzenaG » 11 mar 2014, o 17:13

Ja jednak podziękuję :ooops: . Dla mnie najfajniejsza jest praca węchowa. A w posłuszeństwie to wiem, że nigdy nie osiągnę tip-topu - nie ze względu na braki Fabioli, ale ze względu na moje ułomności :-) .
Marzena Gałczyńska

Hodowla Owczarków Niemieckich z Linii Użytkowej "Rosa Polonica FCI"
www.rosapolonica.pl
MarzenaG
Hodowca
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Fabiola K-9 BU
Imię: Marzena
Pochwały: 51

Nieprzeczytany postprzez dariex » 12 mar 2014, o 21:52

Obikowanie jest fajne,chociaz nie wiem jak Ty Dorota ale widzę wyraźną przepaść stylowo-mentalną pomiędzy ipowcami a obikowcami. Zwłaszcza widzi się to wtedy,kiedy chociażby z racji zdrowia pieseła trzeba zmienić dziedzinę sportu.
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez dorplant » 13 mar 2014, o 11:10

dariex napisał(a):Obikowanie jest fajne,chociaz nie wiem jak Ty Dorota ale widzę wyraźną przepaść stylowo-mentalną pomiędzy ipowcami a obikowcami. Zwłaszcza widzi się to wtedy,kiedy chociażby z racji zdrowia pieseła trzeba zmienić dziedzinę sportu.

A dokładniej co masz na myśli ? :-)
Bo ja uważam że jeżeli się w obi dobrze wykorzystuje motywację łupową, to są fajne rezultaty.
dorplant
Szkoleniowiec

Nieprzeczytany postprzez dariex » 15 mar 2014, o 00:59

Ja nie o psie a o ludziach ;)
dariex
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez dorplant » 15 mar 2014, o 08:41

Mnie tam człowiek jako taki nie interesuje. To, to już domena socjologii albo psychologii. ;-)

Ale chyba wiem co masz na myśli. :roftl:
dorplant
Szkoleniowiec

Nieprzeczytany postprzez dorplant » 9 kwi 2014, o 21:06

Dzisiejszy trening śladowy Saurona .Drugi ślad . Pierwszy się bardzo kiepsko nagrał. :negatyw:

4 proste , druga prosta pod wiatr (dość silny).
2 przedmioty, drugi ukryty pod trawą, w lewej stopce, dlatego krzywo zaznaczył. (Jeszcze ma małe doświadczenie) .
dorplant
Szkoleniowiec

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje