Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: Schładzanie psów

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 6 maja 2012, o 10:27

u mnie dywan wygląda jak .... jak idź stąd i nie wracaj.
Psa zajechanego upałem najlepiej najbardziej schłodzić na łapach i po łepku... pies od razu wygląda jak "nowy" czyli szczęśliwy ;)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 6 maja 2012, o 10:43

A ja przerzedzam właśnie Gamoniowi fryzurę! :roftl:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez dariex » 6 maja 2012, o 13:24

Przerzedzasz ale nie golisz do łysa ;) i nie wydaje mi się,aby podcinanie tych "zwisów" w jakiś sposób znacząco wspomagało chłodzenie Twojego chłopaszka :)
dariex
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 6 maja 2012, o 18:57

Daria, zwisy podcinałam jak były chlapy i przynosił mi na nich błotsko do domu, a teraz wycięłam mu połowę sierści :roftl:
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez dariex » 6 maja 2012, o 19:26

Sadystka :pomocy: :lool:
dariex
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 6 maja 2012, o 19:42

kurcze czy my takie bezecyje popieramy??? :lool: :roftl:
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 6 maja 2012, o 20:02

Popieracie, popieracie :-P
TOZ-u proszę nie wzywać, bo psu jest chłodniej, a więc działam w imię jego dobra.
Myślę, że mniej więcej za tydzień przedstawię Wam Amona w wersji krótkowłosej. :roftl:
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 7 maja 2012, o 05:43

Jeśli psu jest chłodniej to nie widzę przeciwwskazań, nawet jeśli straci trochę na urodzie. Czekamy na fotki Gamonia w nowej fryzurze. :)

Cały zeszły tydzień dwa razy dziennie porządnie wyczesywałem V. i chyba misja się powiodła praktycznie już mu podszerstek nie wychodzi.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 7 maja 2012, o 11:18

Nasze mieszkanie jest chłodne, a psy i tak leżą plackiem na płytkach w przedpokoju. :D Futro podobno chroni przed upałami, działa jak termoizolacja. Wydaje mi się, że wystarczy co jakiś czas moczyć łapki i głowę psa w zimnej wodzie.

Te chłodzące ubranko jest super. :D :D
Nakasha
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 14 maja 2012, o 17:01

u mnie Kaja ma swój własny mały basenik, i w nim sie pluska ;)
Raspberrydream
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje