Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szkolenie, seminaria, zawody, filmy.

Re: SEMINARIUM obrona I oraz TRZY DNI TRENINGÓW J.Scucka

Nieprzeczytany postprzez dariex » 20 gru 2012, o 18:17

Czekam na info :)
Jiri zaraz po zajeciach w Kłaju wybył gdzies na kolejne seminarium i jak tylko dojedzie do siebie do domu,to ma wszelkie informacje przeslać do Radka,a Ten ma je przesłać do mnie.
Od razu wkleję tematykę na forum :)
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Renia » 20 gru 2012, o 18:26

Czy wszyscy nawet Ci co nie uczestniczyli nigdzie mogą tam być?
Renia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez OregON » 20 gru 2012, o 20:20

No i właśnie to jest problem z dobrymi pozorantami...nie mają czasu...a obrona raz na czas nie ma kompletnie sensu. No nic, się zobaczy co los przyniesie.
OregON
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez dariex » 20 gru 2012, o 21:06

Renia napisał(a):Czy wszyscy nawet Ci co nie uczestniczyli nigdzie mogą tam być?

Oczywiscie.
Ale zgłaszać trzeba się już.
Zostały 4ry miejsca dla osób z psami.Ew.jesli nie interesuje Cię obrona,to zdecydowanie polecam zajęcia z motywacji,których to program wkleję niebawem.

OregON napisał(a):No i właśnie to jest problem z dobrymi pozorantami...nie mają czasu...a obrona raz na czas nie ma kompletnie sensu. No nic, się zobaczy co los przyniesie.

Na tym seminarium mamy przede wszystkim poznać wszelkie zagadnienia dotyczące tego sportu. Dwa dni seminarium mówią same za siebie. Do tej pory zwykle zajęcia z obrony byly prowadzone z buta - wchodzisz i gryziesz.Tutaj najpierw poznajesz ten sport od podszewki.Wydaje mi się,ze tego zwykle nie ma na zajęciach w Pl :) Ale tak jak napisałaś - się zobaczy :) Ja w każdym bądz razie nie darowalabym sobie gdyby mnie tam nie było .
Ostatnio edytowano 20 gru 2012, o 21:13 przez dariex, łącznie edytowano 2 razy
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Volt » 20 gru 2012, o 21:08

OregON napisał(a):No i właśnie to jest problem z dobrymi pozorantami...nie mają czasu...a obrona raz na czas nie ma kompletnie sensu.

Ciekawa teoria mozesz uzasadnić?.... Ja powiem wręcz przeciwnie, lepiej obrona raz na miesiąc z dobrym pozorantem z którym realizujemy pewną "myśl szkoleniową" niż codziennie "o dupe rozczaść"
dariex napisał(a):Na tym seminarium mamy przede wszystkim poznać wszelkie zagadnienia dotyczące tego sportu. Dwa dni seminarium mówią same za siebie. Do tej pory zwykle zajęcia z obrony byly prowadzone z buta - wchodzisz i gryziesz.Tutaj najpierw poznajesz ten sport od podszewki.Wydaje mi się,ze tego zwykle nie ma na zajęciach w Pl :)

Moge zapytać ile szkół w Polsce z pozorantami zwiedziłaś że uważasz że "zwykle" tego nie ma? bo ja mam odwrotne skojarzenia :-) ale nie byłem w aż tylu szkolach zapewne by to oceniac. :-)
Ostatnio edytowano 20 gru 2012, o 21:20 przez Volt, łącznie edytowano 1 raz
Volt
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 20 gru 2012, o 21:15

dariex napisał(a):
Aga i N napisał(a):Szkoda że obrona a nie posłuszeństwo. Chociaż wdeplabym jako obserwator ale trochę daleko. Gyrrrrr i wyrrrrrr ;)

Przeciez i posłuszenstwo jest w programie :)

Poza tym dodam dla zachęty,ze dwa dni wczesniej chcemy zorganizować z Jirim seminarium z motywacji,wiec możesz już zacząć planować :dzięki:

No w obronie posłuszeństwo tyż jest, fakt, ale obrona tyż by nas nie ominęła, a ja nie cierpię robić za kijek od miotły ;-) Niezależnie od mojego marudzenia i tak daleko, do Łodzi jeżdżę autem max.
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Volt » 20 gru 2012, o 21:18

Aga i N napisał(a):
dariex napisał(a):
Aga i N napisał(a):Szkoda że obrona a nie posłuszeństwo. Chociaż wdeplabym jako obserwator ale trochę daleko. Gyrrrrr i wyrrrrrr ;)

Przeciez i posłuszenstwo jest w programie :)

Poza tym dodam dla zachęty,ze dwa dni wczesniej chcemy zorganizować z Jirim seminarium z motywacji,wiec możesz już zacząć planować :dzięki:

No w obronie posłuszeństwo tyż jest, fakt, ale obrona tyż by nas nie ominęła, a ja nie cierpię robić za kijek od miotły ;-) Niezależnie od mojego marudzenia i tak daleko, do Łodzi jeżdżę autem max.

Ale w pierwszym poście pisze że prócz obrony jest także posluszeństwo - i to nie koniecznie te w obronie. :-)
Volt
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 20 gru 2012, o 21:21

Tomku piszę ogólnie o obronie jako o elemencie IPO, tym z A B LUB C nie wiem który jest który, a nie o obronie [ataku na pozoranta etc] po wykonaniu waruj ;)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Volt » 20 gru 2012, o 21:24

Aga i N napisał(a):Tomku piszę ogólnie o obronie jako o elemencie IPO, tym z A B LUB C nie wiem który jest który, a nie o obronie [ataku na pozoranta etc] po wykonaniu waruj ;)

Poprostu sie nie zrozumieliśmy, mnie także chodziło o konkurencje "B"(czyli posłuszeństwo) - z tego co zrozumiałem w pierwszym poście i takowe jest przewidziane. :-)
Volt
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 20 gru 2012, o 21:42

Tanorja napisał(a):Na miejscu, a jednak nie dla nas :( :(

czemu nie dla Was ? ;)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje