Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Shila

Nieprzeczytany postprzez Nanami » 27 sty 2015, o 09:37

Ale to chyba logiczne że zwykle największe pewniki i najbardziej ulubione ćwiczenia nagle padają? :D
Anka & Kaza ['] (15.06.2003-11.07.2016)
Nanami
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kaza
Imię: Anka
Pochwały: 27

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 16 mar 2015, o 11:16

Za nami kolejne zawody obedience. 14 i 15 marca, Świebodzice - Krzyżowa (oddział Wałbrzych). Dalej klasa 0.

Pierwszego dnia zajęłyśmy 1 miejsce (na 7), z 96,5 pkt, a drugiego 3 (na 7) - 92,5 pkt (ale na pocieszkę miejsce pierwsze miało 93,5 kt :P ). Pierwszego dnia pourywane w niektórych ćwiczeniach po pół pkt, drugiego słabsze chodzenie - Szila przyjęła swoją starą zauczoną pozycję z zadem na zewnątrz przez co sprawiała wrażenie, że napiera na nogę (nie czułam napierania, ale ona jest mocno kudłata i mogło to tak wyglądać; mogła też rzeczywiście napierać, ale ja byłam skupiona na tym czy nie traci kontaktu i na liczeniu kroków :) ) O dziwo stara pozycja chodzenia nie zepsuła siadów i przystawiania do nogi - Agnieszka mówiła, że bardzo ładnie je robiła, ciasno i równo siadała: zarówno jeżeli chodzi o zad jak i pozycję przy nodze w sensie łopatka na wysokości nogi.

Udało nam się od Niegardowa wypracować jojczenie. Pisnęła tylko raz na chodzeniu bez smyczy drugiego dnia i chyba raz w przerwie między ćwiczeniami. Super, bo w Niegardowe każde ćwiczenie w opisie "piszczenie" i strata punktów.

Jestem bardzo dumna z mojej staruszki. I z siebie, że już udaje mi się opanować emocje. Dlatego też ten start: żeby się nauczyć startować, nauczyć nie panikować.

W tym nadchodzącym sezonie jeszcze spróbujemy powalczyć o kondycję i ew. IPO V lub 1. Trochę żal tych straconych treningów i spadku formy z powodu suki i moich kontuzji w poprzednich dwóch latach. Robimy ostatnie podejście. Jeżeli się uda to OK, jak nie to trudno. Dokładamy też do ćwiczeń kwadrat i chodzenie do tyłu. I jak wszystko pójdzie dobrze za rok wystartujemy w OBI 1, i potem już na tym się skupimy z racji wieku Szilaka.

Cudny ten mój boorek schroniskowy. Stara się, obie się staramy. Miło usłyszeć jak ktoś nas dawno nie widział, o tym jaki widzi postęp w obrazie naszej pracy.

Obrazek
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 16 mar 2015, o 11:38

moje gratulacje :) pozdrawiamy Paulina i Dante Arkadia
Paulina K.
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 20 mar 2015, o 16:32

Jeszcze raz - brawa dla Was! :brawo:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 20 mar 2015, o 19:40

I tutaj GRATULUJEMY! :)
Dobra robota Dziewczyny! :brawo:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 22 mar 2015, o 17:00

Gratulacje!
AnnaJagna
Klubowicz
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 28

Nieprzeczytany postprzez norineko » 22 mar 2015, o 19:28

Gratulacje :)
Ale ja to zdjęcie znam, druga lokata to Szumi?
Prosimy o pomoc dla psów w schronisku "Azorek" w Obornikach Wlkp.!

Nie pozwólmy zlikwidować tego miejsca!!!

http://forum.owczarkopedia.pl/mowimy-nie-likwidacji-schroniska-azorek-w-obornikach-wlkp-t4325.html
norineko
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Magda
Pochwały: 61

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 26 mar 2015, o 10:02

Tak drugie miejsce Szumi :)
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Pochwały: 11

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje