Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Shila

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 28 maja 2012, o 09:26

ależ on musi być ogromny!!! Co ja jeżdżę z moim psem do babci to ona mówi że on wciąż rośnie ;-) Kurczę w jej małej kawalerce ledwo co się łofcarek mieści i jest przeganiany z kąta w kąt bo tylko na przejściu może sobie poleżeć, a z takim "maleństwem" to nie miałabym się co pokazywać w odwiedziny :roftl:
Obrazek
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 28 maja 2012, o 09:54

72 kilo misia :)

W sobotę Shila znalazła sposób jak powalić swojego kumpla, biegnie-biegnie i nagle go podgryza w łapę i Morfi leży i wtedy Shila może nad nim górować :)
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 28 maja 2012, o 10:17

grunt to spryt :) ~60-72 yorki, aż mi się nie chce wierzyć :D
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 22 sie 2012, o 09:03

Uprzejmie chciałam donieść, że w poprzedni weekend dokształcaliśmy nasze zdolności węchowe w Krakowie z Panią Zofią..
Shila bez problemu odnalazła moją siostrę w krzakach krocząc we mgle oraz zupełnie obcego jej człowieka. Dowiedziałam się jak zacząć naukę rewirowania. Długo odsypiała tę wycieczkę.

Filmiki z węszenia :

Tu Szil szuka mojej siostry

a tu zupełnie obcego jej człowieka

Można zrzucić parę kilo jak widać, jak się biega za psem z całym ekwipunkiem LOL Pies chyba powinien robić to wolniej, ale na razie rozbudzamy pasję szukania i cieszymy się, że podjęła ślad ;D
Obrazek Obrazek
Carmella

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 22 sie 2012, o 09:54

Zeby pies pracował wolniej, kolejne ślady są coraz trudniejsze - starsze, na trudniejszym podlożu, dłuższe, z zakrętami, pętlami, przedmiotami deptacza, zwodniczymi śladami, przedmiotami zwodniczymi, przejściem przez rzeke lub szosę - można zaszaleć z pomysłami.
Te pierwsze ślady mialy tylko dać odpowiedź, czy zwierzątko cieszy się taką zabawą. Shilka cieszy się :lool:

Zofia
Zofia
Sędzia próby pracy
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez Bazooka » 22 sie 2012, o 12:05

ale Wam zazdroszcze tej pracy z Pania Zofia, szkoda ze ja mam tak daleko :nea:
Shilka piekna i pracowita panienka :ok:
p.s fajnie Was znowu widziec :-)
Bazooka
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 22 sie 2012, o 13:14

Cudoownaa.. a ten czarny to poprostu cudak :ok: :ok: :yahoo: :yahoo: :roftl: :roftl:
kati777
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 24 wrz 2012, o 07:09

Fajnie było Was spotkać :)
Mizianko dla Shili :)
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 24 wrz 2012, o 07:34

Ja też się cieszę, niesamowita niespodziewajka, ale jaka miła :D
Obrazek Obrazek
Carmella

Nieprzeczytany postprzez Nakasha » 24 wrz 2012, o 09:31

Wow, cudownie szuka! :ok: Chciałabym, aby mój Nemo chociaż w 1/10 wykazywał takie zainteresowanie tropieniem. :lool:
Nakasha
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nemo, Nala i Shira
Imię: Agnieszka
Pochwały: 7

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje