Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Shila

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 26 wrz 2012, o 09:30

W niedzielę w Żywcu odbywał się Pierwszy Żywiecki Piknik dla Miłośników Psów, pod hasłem:Pies w służbie człowieka. Prezentowały się służby, które wykorzystują pomoc psów: straż pożarna, straż graniczna, służba celna, ratownicy górscy, straż miejska, ratownicy wodni...
My jako miłośnicy psów też byliśmy :)

Spotkałam moją koleżankę Kasię, która w Straży Miejskiej w Krakowie jest przewodniczką psa Barego (wcześniej pracowała z psiakiem Miszą, ale wykryto u niego wadę serca i psiak jest teraz prywatnym psem Kasi). To Kasia była jedną z tych osób, które utwierdziły mnie w przekonaniu, że dam radę z owczarkiem :D

Obrazek

Bary zakochał się w Shili, panna go kokietowała :D

Obrazek

Ale pan miał ostatecznie zamiary jednoznaczne i dostał w papuchę od Shili, która jak wiadomo jest panienką z dobrego domu :D

Straż pożarna z Kęt z Grupą Poszukiwawczo-Ratowiczą (psy tropiące i szukające ludzi w rumowiskach).

Obrazek

Niufy - wodni ratownicy, również dogoterapeuci (Shila lubi niufki, nawet dziewczynki)

Obrazek

Dyskusje o psach :D

Obrazek

Służba celna :D Nie wiem dlaczego takie miny strzelałam :D

Obrazek

Wywiad dla lokalnego radyjka (nie wiem dlaczego akurat my)

Obrazek
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 26 wrz 2012, o 09:35

Psy spadały z nieba
Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek Obrazek
Carmella
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 26 wrz 2012, o 12:56

Carmella napisał(a):Obrazek

Ale super.! Ja bym sie bała .. Zresztą ja mam lęk wysokości to nie ma co gadać. Świetne psiaki :brawo:
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 26 wrz 2012, o 13:10

"Latające" psy były super :)
Fajnie zorganizowany był ten piknik, oby więcej było organizowanych takich spotkań :)

Szkoda że ja nie robiłam fotek tam :(
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Zbychu » 26 wrz 2012, o 13:15

Bardzo fajna impreaza, na pewno bylo tam sporo ciekawych ludzi. Takie imprezy nie tylko są widowiskowe, ale można z nich wynieść sporo cennych informacji, a te foty super, dzięki za relacje :ok:
Zbychu
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 26 wrz 2012, o 13:25

Ale mieliście fajną niedzielę :ok:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 26 wrz 2012, o 14:03

Carmella napisał(a):Psy spadały z nieba
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jakie zarąbiiste :D ale nie wiem czy moją Baire by dźwignęli :roftl:
kati777
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 26 wrz 2012, o 14:32

Ten owczarek wydawał się być dość mocno zbudowany, labki też nie chudzinki :D
Obrazek Obrazek
Carmella

Nieprzeczytany postprzez sandrula811 » 26 wrz 2012, o 14:48

O widzę, że bardzo fajnie było :ok:
I Shila jaka grzeczna, ładnie siedzi i pozuje :)
Ostatnio edytowano 26 wrz 2012, o 18:22 przez sandrula811, łącznie edytowano 1 raz
Pies jest w stanie więcej wyrazić swoim ogonem w minutę, niż jego właściciel słowami przez całe godziny.

Obrazek
sandrula811
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Sandra
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 26 wrz 2012, o 14:52

Czy Ty widziałaś niegrzeczną Shilę?
Obrazek Obrazek
Carmella

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje