Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Shila

Nieprzeczytany postprzez edyciak » 21 paź 2013, o 08:40

Justyna , jak możesz o Shili , pisać , że jest głupim psem :pała:
Obie robicie , to co kochacie :-) Bożżże ,jak Ty kobieto wstajesz tak o świcie ;-) Nie mówiąc o ludziach , na wsi , co powiedzą :roftl: :roftl: :roftl:
widząc cię łażącą po polach o tej porze :-P
Jak się przekonam do tych śladów to może dołączymy i my ;) ale jak ja wstanę ? :przerażenie:
Ostatnio edytowano 24 paź 2013, o 09:42 przez edyciak, łącznie edytowano 1 raz
edyciak
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Edoras Zwinger
Imię: Edyta

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 21 paź 2013, o 08:46

Ja nie uważam swojego psa za głupiego, wprost przeciwnie. Ale parę razu usłyszałam już - "ileż się można szkolić? nasz kurs trwał 10 lekcji"

Edyta, zamierzam Cię wciągnąć w tropienie :diabeł: Bo mi nudno tak samej, a mamy dużo do nadrobienia. Poza tym, nie koniecznie trzeba tak o świcie - chociaż wtedy najlepiej. Teraz pogoda taka, że i po południu można deptać.
Obrazek Obrazek
Carmella
Kociara, która zeszła na psy
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Shila
Imię: Justyna
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez edyciak » 21 paź 2013, o 09:25

Carmella napisał(a):Ja nie uważam swojego psa za głupiego, wprost przeciwnie. Ale parę razu usłyszałam już - "ileż się można szkolić? nasz kurs trwał 10 lekcji"

Edyta, zamierzam Cię wciągnąć w tropienie :diabeł: Bo mi nudno tak samej, a mamy dużo do nadrobienia. Poza tym, nie koniecznie trzeba tak o świcie - chociaż wtedy najlepiej. Teraz pogoda taka, że i po południu można deptać.

:ok:

Czekamy na kolejny wspólny spacer :-)
edyciak
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Edoras Zwinger
Imię: Edyta

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 24 paź 2013, o 11:08

Carmella napisał(a):Cięzko nam się wybrać na spacer, bo korzystamy z ciepłych dni i wolnych weekendów i się szkolimy. I niektórzy się dziwią, że ich kurs trwał 10 lekcji, dwa miesiące, a my się szkolimy i szkolimy (znaczy się chyba mamy głupiego psa, że się jeszcze nie wyszkoliliśmy LOL )

w takich momentach zawsze mam przed oczami Anie od Balaka i ich 5 lat szkolenia :lool: :lool:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 26 sty 2015, o 13:51

Rzadko się udzielamy, ale tym razem wpadłam się pochwalić małym naszym sukcesem.
Wystartowaliśmy w Maratonie Obedience i pierwszego dnia zajęliśmy 3 lokatę na 12 psów (3 pierwsze miejsca dziełiło po kolei po pół punktu).
W całym maratonie (2 dni startów) zajęliśmy drugie miejsce.

Cieszył mnie start tego pierwszego dnia, bo powiem szczerze nawet nie marzyłam o takiej pracy. Punkty pourywane za jojczenie i konieczność powtórzenia komendy przy ostatnim zadaniu - zmiana pozycji.
Drugiego dnia już widać było zmęczenie i za tym szły niedociągnięcia. Ogólnie ładne noty 9, 9,5 i 10 + aport 8,5 (jak się rzuca krzywo to tak jest) i 5 miejsce.

Jestem zadowolona, że się nie spaliłam. Chociaż pierwszego dnia na odłożeniu słyszałam jak mi serce wali jakby dzwonem :)

Dziękuję mojej trenerce SAJO - Agnieszce Kierzenkowskiej za treningi oraz motywację.
I całej ekipie SAJO TEAM za pozytywne zakręcenie.

Obrazek
Ostatnio edytowano 26 sty 2015, o 16:07 przez Carmella, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Obrazek
Carmella
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Nanami » 26 sty 2015, o 14:18

Piękny wynik Justyna! Tworzycie zgrany duet :) Gratulacje dla Was i czekamy na dalsze sukcesy :lool:
Anka & Kaza ['] (15.06.2003-11.07.2016)
Nanami
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Kaza
Imię: Anka
Pochwały: 27

Nieprzeczytany postprzez AnnaJagna » 26 sty 2015, o 14:34

Brawo!
AnnaJagna
Klubowicz
Owczarek niemiecki: jeszcze nie ma
Imię: Anna
Pochwały: 28

Nieprzeczytany postprzez dariex » 26 sty 2015, o 18:55

No i nie jest team Srajo jak to powiedziała Beatka ( hihi) tylko SAJO :) :)
Gatki !
dariex
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 26 sty 2015, o 20:04

Pięknie :) serdecznie gratuluje
Paulina K.
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez Carmella » 27 sty 2015, o 09:06

Dzięki za miłe słowa :)

jest team SAJO, z tego co widziałam to chyba żaden przewodnik ciała nie dał. Ot pieskom się pomerdało co to kwadrat, albo przeszkoda. Zawsze żal jeżeli zawali się coś co praktycznie zawsze wychodziło.
Obrazek Obrazek
Carmella

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje