Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szkolenie, seminaria, zawody, filmy.

Skąd wziąć regulamin? BH, IPO-V

Nieprzeczytany postprzez xkasia » 5 sty 2013, o 18:57

Tworzę ten temat, gdyż chcę się dowiedzieć jakie są wymagania na BH i IPO-V i mam pytanie z jakiej strony mogę wziąć obecny regulamin, chodzi mi o to, że znalazłam kilka stron gdzie to jest, ale nie wiem czy są to wiarygodne i obowiązujące zasady.
xkasia
Losowy avatar

Re: Skąd wziąć regulamin? BH, IPO-V

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 5 sty 2013, o 19:03

ze strony Związku Kynologicznego w Polsce
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 8 sty 2013, o 12:49

http://www.zkwp-szkolenie.pl/

Pod datą 29 lipca 2012
Wszystkie regulaminy IPO, BH i psów tropiących
gochadrozdek
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Volt » 8 sty 2013, o 15:35

xkasia napisał(a):Tworzę ten temat, gdyż chcę się dowiedzieć jakie są wymagania na BH i IPO-V i mam pytanie z jakiej strony mogę wziąć obecny regulamin, chodzi mi o to, że znalazłam kilka stron gdzie to jest, ale nie wiem czy są to wiarygodne i obowiązujące zasady.

To zależy gdzie chcesz zdawać, między polskimi tłumaczeniami a "originałami" są pewne rozbieznosci - ja zdając BH w Czechach bylem troche zdziwiony, na szczescie dosc szybko sie przystosowalem - jako że originał także widziałem.
Volt
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez xkasia » 8 sty 2013, o 16:27

Dzięki za odpowiedzi ;-)

gochadrozdek napisał(a):http://www.zkwp-szkolenie.pl/

Pod datą 29 lipca 2012
Wszystkie regulaminy IPO, BH i psów tropiących

O, o to mi chodziło. Co do tego gdzie chcę zdawać, to w Polsce. A ktoś z was zdawał w Polsce? A jak tak, to jakie wrażenia?
xkasia
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez matinee » 9 sty 2013, o 17:47

Zdawałyśmy z Ursą BH jesienią, w Krakowie; organizatorem był Jacek Lewkowicz, sędzią T. Roszkiewicz. Wrażenia ogólnie pozytywne, miła atmosfera, życzliwość, egzamin zdany bez bólu, z tym że dla Ursy był to egzamin, którego elementy wielokrotnie już zaliczała. Część socjalna była nowością w sensie egzaminacyjnym, ale w sensie ogólnożyciowym - codzienność. Podchodziłyśmy więc do tego spokojnie :-)
Companionship with a dog touches the broader issue of our relationship with all of creation and with the Creator (Monks of New Skete)
Obrazek
matinee
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Ursa i Alamo
Imię: Grażyna
Pochwały: 76

Nieprzeczytany postprzez MarzenaG » 9 sty 2013, o 19:46

Ja z Fabiolą zdawałam egzamin BH w Krakowie jakoś na początku sierpnia ubiegłego roku. Szczegółowy opis przebiegu egzaminu jest na wątku Fabioli.
Marzena Gałczyńska

Hodowla Owczarków Niemieckich z Linii Użytkowej "Rosa Polonica FCI"
www.rosapolonica.pl
MarzenaG
Hodowca
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Fabiola K-9 BU
Imię: Marzena
Pochwały: 51

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 18 sty 2013, o 19:54

Ja z Arią zdawałyśmy w Łodzi we wrześniu ubr. Wszystko było dobrze przygotowane, sędzia na wszelki wypadek pytał, czy mówić co będzie kolejnym ćwiczeniem. Zdane. :-P
gochadrozdek
Hodowca
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje