Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Sklepy internetowe

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 19 cze 2015, o 13:14

Ja też polecam zooexpress. Jeśli złożysz zamówienie do 13, to dostawa jest na drugi dzień. Nasza Neri przez ponad 4 lata musiała dostawać karmę weterynaryjną, więc cena była dość wysoka, ale na zooexpress zawsze było taniej. Przy zamówieniu powyżej 99zł dostawa gratis. Punkty też zbieraliśmy i co jakiś czas zamawialiśmy jakieś zabawki i akcesoria dla psiaka :)
Co ciekawe: zooexpress ma gwarancję najniższej ceny, co oznacza, że jeśli gdzieś na tych samych warunkach dostawy znajdziesz interesujący Cię produkt w niższej cenie, to zooexpress dodatkowo od tej niższej ceny da Ci jeszcze 2 % rabatu. Szczegóły w linku http://zooexpress.pl/go/_files/?file=gwarancja_niskich_cen.html Warto sprawdzić, płaciliśmy za worek RC Gastro Intenstinal Low Fat 12kg niecałe 200zł.
Ostatnio edytowano 19 cze 2015, o 17:14 przez Sanszajn, łącznie edytowano 1 raz
Sanszajn
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dharma :)
Imię: Hania
Pochwały: 6

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 19 cze 2015, o 15:26

Jeśli chodzi o karmę (Josera), to już kilka razy robiliśmy zakupy na stronie mall.pl i bardzo polecam, tanio, bardzo szybko ;-)
Obrazek
WarOfWorlds
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Thorin
Imię: Agnieszka
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 19 cze 2015, o 15:30

Jak już kiedyś pisałam- też jestem wierna zooexpressowi, choć brakuje mi tam kilku karm lub mrożonek psich, jako,że Rude na gotowanym.
Zawsze szybko i profesjonalnie i bardzo dobra obsługa, zarówno przez internet, jak i telefon.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez dumnapani » 15 lip 2015, o 09:59

Ja też krakvet i zamamawiałam już któryś raz ostatnio i też rabacik mam :) ceny nie są aż tak wygórowane, polecam
dumnapani
Świeżak
Imię: Dorota

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 15 lip 2015, o 10:46

Dodam jeszcze,że Zamówiłam w zooexpresie furminator dla psa i drugi dla kotów.Taniej o 20-30 zł niż w innych sklepach.To sporo.Wysyłka ekspresowa,jakieś gratisy ,pełny profesjonalizm.Polecam też e-karmę,telekarmę (niedawno dostałam maila,że darmowa wysyłka nawet od 50 zł,ciągle przysyłają jakieś rabaty).Co do zooplusa tez jest godny polecenia,może czasem nieco droższy niż np.zooexpress lecz takiego asortymentu jak tam może nie być w żadnym innym polskim sklepie.Są też świetni jeśli chodzi o jakość pakowania.Jeden raz mieli wpadkę-nie przysłali mi całego megapakietu jeśli chodzi o mokrą karmę dla kotów ale zwrócili pieniądze za nieprzysłaną część.Tylko ten się nie myli co nic nie robi.Zamawiałam też w bitibie.Ten sam asortyment co w zooplusie lecz o 3% taniej.Myślałam też o mall lecz na razie nie spróbowałam. W tych wszystkich sklepach jesli zamówienie złożone jest do południa to przysyłają na drugi dzień.Jeśli po południu to pojutrze.Tak było przynajmniej w moim przypadku.I trzeba zwrócić uwagę,że również na szybkość przesyłki od momentu opuszczenia magazynu sklepu i dostarczeniu jej do nas wpływ ma kurier.
"POZOSTAJESZ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO CO OSWOIŁEŚ"
Antoine de Saint - Exupery, Mały Książę
płocczanka
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 15 lip 2015, o 17:39

płocczanka napisał(a):W tych wszystkich sklepach jesli zamówienie złożone jest do południa to przysyłają na drugi dzień.Jeśli po południu to pojutrze.Tak było przynajmniej w moim przypadku.I trzeba zwrócić uwagę,że również na szybkość przesyłki od momentu opuszczenia magazynu sklepu i dostarczeniu jej do nas wpływ ma kurier.

W zooexpress jeśli złożysz zamówienie (paczka pobraniowa) do 13, to wysyłka jest jeszcze tego samego dnia a paczka była u mnie następnego dnia. W żadnym innym sklepie nie miałam tak ekspresowej realizacji zamówienia. Do tego jak pisałam wcześniej "gwarancja najniższej ceny" :lool:
Sanszajn
Klubowicz

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 15 lip 2015, o 21:41

Tego samego dnia mają pewnie mieszkańcy Trójmiasta, u mnie tez jest na drugi dzień. O ile dobrze pamiętam to w zooplusie i bitibie tez wysyłają tego samego dnia jeśli zamówienie jest złożone odpowiednio wcześnie.A dalej to już przewoźnik pracuje na szybkość przesyłki.Oczywiście jeśli zamawiamy w piątek do południa to już musimy poczekać do poniedziałku żaden sklep tego nie przeskoczy,że kurier nie pracuje w weekendy.Muszę stwierdzić,ze na drugi dzień tez mam przesyłkę z zooplusa,e-karmy i telekarmy chyba też.Chyba - bo już dawno nie zamawiałam i dokładnie nie pamiętam.
Właśnie znalazłam interesującą mnie matę do samochodu Trixie w bitibie za 52,80zł; zooplus za 54,80zł a w zooexpres za 89 zł i w tej chwili jej nie mają.Przeczytałam tą ich informację nt. gwarancji najniższej ceny i zamierzam z tego skorzystać, ciekawe co mi odpowiedzą bo jednak jest informacja,że jest to z ich strony uznaniowe.
"POZOSTAJESZ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO CO OSWOIŁEŚ"
Antoine de Saint - Exupery, Mały Książę
płocczanka
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Sanszajn » 31 lip 2015, o 17:18

płocczanka napisał(a):Właśnie znalazłam interesującą mnie matę do samochodu Trixie w bitibie za 52,80zł; zooplus za 54,80zł a w zooexpres za 89 zł i w tej chwili jej nie mają.Przeczytałam tą ich informację nt. gwarancji najniższej ceny i zamierzam z tego skorzystać, ciekawe co mi odpowiedzą bo jednak jest informacja,że jest to z ich strony uznaniowe.

Warunkiem uznania gwarancji jest dostępność produktu w sklepie w chwili składania zamówienia. Miałam kiedyś sytuację, że w tańszym sklepie produkt nie był dostępny, więc dostałam produkt po standardowej cenie zooexpressu. Poza tym jednym przypadkiem nigdy mi nie odmówiono, a karmę z rabatem kupowałam ponad 4 lata ;)
Sanszajn
Klubowicz

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje