Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Sklepy internetowe

Nieprzeczytany postprzez irenan2000 » 13 lut 2015, 16:40

Witam wszystkich. Czy macie jakieś doświadczenie kupując w sklepie http://www.zooexpress.pl. Natrafiłam na te stronę przypadkowo szukając karmy. Ceny maja niższe niż na allegro i w innych sklepach. Proszę o opinie.
irenan2000
Losowy avatar
Świeżak
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: DRAGON
Imię: Irena
Wiek: 38
Lokalizacja: Piaseczno
Dołączył(a): 06 lut 2015, 09:20

Re: sklep internetowy

Nieprzeczytany postprzez Andzik » 13 lut 2015, 19:48

My zamawiamy w krakvet.pl Po kilku zamówieniach stały rabat 3 %, a wcześniej też coś jest w zależności od wydanej kwoty. Zawsze wszystko było ok. W zooplus.pl też robiliśmy zakupy, ale krakvet tańszy. Pozdrawiamy.
ObrazekObrazek


ObrazekObrazek
Andzik
Avatar użytkownika
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dasko
Imię: Anna
Wiek: 32
Lokalizacja: Swarzędz
Pochwały: 1
Dołączył(a): 24 mar 2013, 12:40

Re: Sklepy internetowe

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 13 lut 2015, 20:53

Ja zamawiam z keko.pl zooplus.pl z krakvet też mi się zdarzyło zamówić :Dteraz pomalutku zbieram się do zamówienia z zoozone :D
ObrazekObrazek
NASZ FANPEJDŻ- TURBO PANDA
BLOG - TURBO PANDA
xxxkaluniaxxx
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Wiek: 24
Lokalizacja: Rogoźno Pyrlandia
Pochwały: 9
Dołączył(a): 18 kwi 2011, 14:51

Re: Sklepy internetowe

Nieprzeczytany postprzez Goshia » 13 lut 2015, 21:28

W Zooekspresie zamawiałam Furminator i smycz. Myślałam, że dostanę jakąś podróbę Furminatora, bo cena była wtedy sporo niższa niż w innych sklepach internetowych. Pomyślałam sobie, że najwyżej aferę w sądzie urządzę i dlatego poprosiłam o wystawienie faktury, a nie samego paragonu. Ku memu zdziwieniu przyszedł oryginalny produkt (porządnie zapakowany, z hologramami i oznaczeniami na ostrzu). Dla mnie szok: szybko zrealizowano zamówienie, ceny były super i w dodatku Furminator był oryginalny. A kiedy okazało się, że skończyły się smycze w kolorze z zamówienia, bardzo miła Pani ze sklepu zadzwoniła do mnie z pytaniem, czy anlulować zamówienie na smycz, czy też wolę inny kolor. Kontakt ze sklepem oceniam zatem bardzo dobrze.
Goshia
Losowy avatar
Nowy forumowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Imię: Goshia
Wiek: 40
Lokalizacja: Warszawa
Dołączył(a): 19 cze 2014, 11:00

Re: Sklepy internetowe

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 13 lut 2015, 22:27

Witam ja zamawiam z zooexpresu i z zooplusa,jestem bardzo zadowolona i z jednego i drugiego.Bardzo szybka dostawa i możliwość zbierania punktów za które później można coś odebrać dla pieszczocha.ostatnio mi przyszło zamówienie z zooexpresu i dostałam w gratisie przysmaki z puriny pro plan coś na wzór denta stixów.ja polecam te oba sklepy,nic nie kupuje dla Dantego z allegro.
http://dantearkadia.weebly.com/
http://argestes.weebly.com/
Paulina K.
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Wiek: 29
Lokalizacja: Szczecin
Pochwały: 8
Dołączył(a): 01 lis 2014, 18:15

Re: Sklepy internetowe

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 16 lut 2015, 09:19

Ja kupuję w zooplusie, telekarmie i e-karmie, wszystkie sklepy polecam. Lecz widzę ,że zooexpress tez wygląda sensownie i opinie ku temu przemawiają, to na pewno z niego zamówię,patrzę pod kątem psa i kotów.
"POZOSTAJESZ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO CO OSWOIŁEŚ"
Antoine de Saint - Exupery, Mały Książę
płocczanka
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Wiek: 41
Lokalizacja: Płock
Pochwały: 7
Dołączył(a): 19 mar 2012, 12:35

Re: Sklepy internetowe

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 16 lut 2015, 10:03

Zooexpress ma najszybszą wysyłkę, paczka na drugi dzień jest u mnie ;)
Zooplus także jest godny polecenia, paczka idzie najczęściej 2-4 dni ;)

Robiłam w różnych sklepach zakupy, jednak te dwa u mnie przodują ;)
kalyna
Avatar użytkownika
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Wiek: 27
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań
Pochwały: 14
Dołączył(a): 15 lut 2011, 11:34

Re: Sklepy internetowe

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 16 lut 2015, 11:39

irenan2000 napisał(a):Witam wszystkich. Czy macie jakieś doświadczenie kupując w sklepie http://www.zooexpress.pl. Natrafiłam na te stronę przypadkowo szukając karmy. Ceny maja niższe niż na allegro i w innych sklepach. Proszę o opinie.

Zooexpress jest solidną firmą, siedzibę mają u mnie w mieście. Zamówienia realizowane były tego samego dnia- dowożone transportem własnym.
Nie zdarzyło się,żeby coś było nie tak, zawsze jakieś gratisy. Jak poprosiłam o pojemnik na karmę-nawet za dopłatą,to dostałam ją w gratisie.
Osobiście polecam.
Szkoda,że nie mają w ofercie barfa,bo pewnie też bym od nich zamawiała,a tak zostają okoliczne sklepy i targowiska.
Całość usług tego sklepu oceniam na 5+ :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Avatar użytkownika
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Lokalizacja: Nad Słoną Wodą
Pochwały: 22
Dołączył(a): 26 wrz 2012, 09:06

Re: Sklepy internetowe

Nieprzeczytany postprzez Viva » 21 lut 2015, 18:57

xxxkaluniaxxx napisał(a):Ja zamawiam z keko.pl zooplus.pl z krakvet też mi się zdarzyło zamówić :Dteraz pomalutku zbieram się do zamówienia z zoozone :D

Keko i zooplus rządzą! karusek też ok ;)
Tylko pies kocha Cię bardziej niż siebie samego
Miłego dnia! :)
Viva
Avatar użytkownika
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: York: Abia
Imię: Jagoda
Wiek: 15
Lokalizacja: Bydgoszcz
Pochwały: 1
Dołączył(a): 24 sie 2013, 13:51

Re: Sklepy internetowe

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 21 lut 2015, 20:00

e-karma dostawa na drugi dzień po złożeniu zamowienia do godz.15, zooplus dwa dni,kiedyś zamawiałam z telekarmy dostawa była na drugi dzień
"POZOSTAJESZ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO CO OSWOIŁEŚ"
Antoine de Saint - Exupery, Mały Książę
płocczanka
Avatar użytkownika
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Wiek: 41
Lokalizacja: Płock
Pochwały: 7
Dołączył(a): 19 mar 2012, 12:35

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post