Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Re: Śląska ekipa.

Nieprzeczytany postprzez Shellka » 17 lut 2011, o 19:03

Slunsk, ale ja z Brawurka :D
Shellka
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 17 lut 2011, o 20:13

Joasik witamy Cię cieplutko razem z futrem :D
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez KasiaMagdalena » 20 lut 2011, o 22:12

witam,
mieszkam z moim 1,5 rocznym owczarkiem szwajcarskim w Chorzowie, spacery wpkiw, skałka, muchowiec. Jestem na tym forum bo owczarki szwajcarskie pochodzą od niemieckich :) , Rio bardzo lubi zabawę z wilczurami (chyba czuje bratnią krew). Mam pytanko do tych co spacerują po lasach, czy nie boicie się spotkania z leśną zwierzyną, bo mój onek jak zwęszy zająca to całe posłuszeństwo idzie w łeb...
KasiaMagdalena
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 20 lut 2011, o 22:40

KasiaMagdalena napisał(a): spacery wpkiw, skałka,

hejj, to po sąsiedzkuno to będziemy wypatrywać BOSa ;) skałka to nasz codzienny "rundal" - bo pod nosem a i w parku jesteśmy w sumie często ;)

KasiaMagdalena napisał(a): Mam pytanko do tych co spacerują po lasach, czy nie boicie się spotkania z leśną zwierzyną, bo mój onek jak zwęszy zająca to całe posłuszeństwo idzie w łeb...

no jest srednio... szyszka juz mi kilka razy za sarna pognała :evil: i nie ma zmiłuj nie jestem w stanie jej odwołać i szlag mnie trafia na szczęście szybko wraca, ale zawsze mam wtedy serce w przełyku bo na nóż sidła albo leśniiczy albo kololwiek... a niedajboże jeszcze Szaman jest spuszczony to już w ogóle kaplica...

a ostatnio jak wracaliśmy (psy na szczęście na linkach) spotkaliśmy stado dzików- dwoje dorosłych i dzieciaki :shock: nie wiem kto bardziej spanikował dziki czy ja ale wszyscy zaczęliśmy uciekać... na szczęście każde w swoja stronę :lol:
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 21 lut 2011, o 05:08

No,no rozkręcamy się. Z białym owczarkiem jeszcze się nie bawiliśmy :D chociaż spotykaliśmy dwa BOS-y - miała być nowa hodowla ale już drugi rok ich wogóle nie widzę.

Jutro tj. 22.02.2011 będę w WPKiW jadę do wiewiórek śnieg spadł to potrzebują towarzystwa :D

w okolicach kapelusza i Kamiennego Kasztela będę się kręcił od 7:15 do 9:30
Ostatnio edytowano 21 lut 2011, o 19:32 przez Jangcy, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 21 lut 2011, o 18:50

Tylko pamiętaj, że dla Janka "jutro" oznacza czas między 03:00 a 05:30 :D
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 21 lut 2011, o 19:34

:D :D :D :D
bardzo śmieszne. ;) zapomniałem podać godziny dziekuję za przypomnienie.
A wstać i tak muszę koło 4 tej
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez KasiaMagdalena » 21 lut 2011, o 22:47

agrafka napisał(a):
KasiaMagdalena napisał(a): spacery wpkiw, skałka,

hejj, to po sąsiedzkuno to będziemy wypatrywać BOSa ;) skałka to nasz codzienny "rundal" - bo pod nosem a i w parku jesteśmy w sumie często ;)

My też jesteśmy prawie codziennie na Skałce, środę mam wolną i mogę podejść o każdej porze, zazwyczaj jestem ok 9-10 rano - idę koło stadionu, a potem naokoło jeziora, bo do wpkiw w tym tygodniu nie dam rady.
KasiaMagdalena
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 22 lut 2011, o 10:53

Wiewiórki dopisały :) grzeję sie u ojca w Siemcach bo zmarzłem jak.... w trawie
Ania na pozegnanie mi powiedziała że trzeba mieć siano zamiast mózgu by jechać przy -12 stopniach a wiewiórek nie będzie.
Jak wrócę to będzie sprawozdanie :P
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 23 lut 2011, o 18:08

My wprawdzie jesteśmy przyjezdne Ślązaki, ale pozwolimy sobie zgłosić naszą obecność.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje