Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Re: Śląska ekipa.

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 23 lut 2011, o 21:28

Ja w niedzielę też będę, więc jak coś to dajcie znać. :) Tylko ... ja terenów nie znam, wię może Wy tam gdzie ja? :oops:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez KasiaMagdalena » 24 lut 2011, o 20:21

tz. dokładnie gdzie i kiedy w niedziele????
KasiaMagdalena
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 25 lut 2011, o 19:09

Jangcy, możesz napisać gdzie to jest? Bo ja nie wiem :lol: .Wiem tylko jak tam dojechać ode mnie.
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 25 lut 2011, o 19:44

To jest dokładnie w Kochłowicach z A4 zjazd na węźle w Batorym kierunek Kochłowice jakieś 800 metrów po lewej stronie jest baner "SZKOLENIE PSOW" obok strzelnicy i dawnej szkoły górniczej KWK "Sląsk"
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez KasiaMagdalena » 25 lut 2011, o 20:05

No to my jeździmy z Rio do M.Fryca na szkolenie ale indywidualne bo Rio nie nadaje się na grupowe :cry: jak jest więcej psów na ośrodku to Rio trzęsie się ze strachu. Natomiast takie spontaniczne spotkania w terenie z innymi psami odpowiednio zaaranżowane mogą być udane..... :)
KasiaMagdalena
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 25 lut 2011, o 20:28

Ja rano będę na treningu na Ligocie a potem przyjadę tam na 13:00 to możemy z Rio podreptać aż Brawurka zakończy sprawę :)

Więc będziemy mieli inauguracyjne spotkanie :D
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez KasiaMagdalena » 25 lut 2011, o 22:10

ok, a jak Cię poznam? czy mam podejść do samego ośrodka?
KasiaMagdalena
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 26 lut 2011, o 04:21

Mały chłopek w czapce lepperówce gumowców chyba nie założę więc będę w czarnych butach. Parysa poznasz a stojący koło Parysa po prawej stronie i trzymajacy się go facio to bedę "ja" :lol: .
Na tym parkingu przed ośrodkiem albo miedzy strzelnią i ośrodkiem
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez KasiaMagdalena » 26 lut 2011, o 07:49

dzięki, teraz już wszystko wiem :)
KasiaMagdalena
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 26 lut 2011, o 10:49

Wróciłem z treningu. U wnie wszystko zgodnie z planem na 13:00 powinienem być. Ciepło się zrobiło i będę bez czapki :oops: :D :D :D :D
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje