Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Spacer-Poznań

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 10 sty 2013, o 22:26

czytuję z innego forum

"Witajcie,
po raz drugi mam przyjemność organizować dla Was i Waszych pupili wspólny spacer.
Ostatnie spotkanie zaowocowało nowymi znajomościami, przyjaźniami między psami i świetną zabawą i mam nadzieję, że tym razem ekipa pojawi się w gronie jeszcze liczniejszym niż ostatnio - im nas więcej bowiem, tym weselej! Zapraszam też ostatnich uczestników, mam nadzieję zobaczyć Was wszystkich znowu w komplecie.

Mile widziani są wszyscy-zarówno z psami, jak i bez nich, ze zwierzakami duzymi i małymi, starsi i młodsi; jedyna kryterium jakie stosujemy to bezpieczeństwo uczestników. Dlatego zdecydowanie rezygnujemy z kolczatek, łańcuszków zaciskowych a właścicieli psów nerwowych i agresywnych proszę o wcześniejszy kontakt, żebyśmy mogli wspólnie przeanalizować czy zwierzę nie będzie zagrażało innym uczestnikom spaceru i jakie środki bezpieczeństwa będziemy musieli podjąć.

Marsz potrwa około półtorej godziny, później przewidziana jest możliwość spuszczenia psów luzem na ogrodzonym, zabezpieczonym wybiegu by mogły się pobawić. W trakcie spaceru, jeśli wystarczy czasu, poćwiczymy nieco posłuszeństwo - dlatego proszę wszystkich uczestników o informację na jakim poziomie wyszkolenia jest ich zwierzak, szczególnie jeśli nigdy z nim nie ćwiczyli - przygotuję zabawy które powinny odpowiadać zarówno początkującym, jak i profesjonalistom.

Zapraszam serdecznie wszystkich zainteresowanych, miejmy nadzieję że pogoda dopisze i..do zobaczenia niedługo!

Spacer odbędzie się w sobotę, 19. stycznia, tak jak ostatnio w lasku Marcelińskim. Zbieramy się przy wybiegu dla psów od strony placu zabaw dla dzieci. Zapraszam około godziny 12, w razie spodziewanego spóźnienia proszę o telefon.

Maciej Miłobędzki
mail: psieszkolenie@gmail.com
telefon: 504 242 533"

ktoś z Poznania i okolic planuje być?
ja się nadal zastanawiam :ooops:
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Re: Spacer-Poznań

Nieprzeczytany postprzez katiii1014 » 10 sty 2013, o 22:33

Taka okazja a ja w pracy :( i wolnego nie moge wziac :( :aaa:
katiii1014
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 11 sty 2013, o 21:37

Buuu a ja znowu samochodu nie będę mieć :nea:
xxxkaluniaxxx
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 10

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 12 sty 2013, o 00:28

xxxkaluniaxxx napisał(a):Buuu a ja znowu samochodu nie będę mieć :nea:

a to Przemka namów... albo dawaj pociągiem :ok: :ok:
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 12 sty 2013, o 09:27

Wybieram się na 80%, bo może będę musiała wyjechać słuzbowo, ale jeśli nie to będziemy i to już przed 12.00 na wybiegu.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje