Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Spacery

Nieprzeczytany postprzez Chivas1997 » 25 lip 2018, o 11:02

Czesc
Co myslicie o spacerach cwiczeniach od jakich dystansów zacząć ? Co ile je wydłużać ? :pomocy: :on:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Chivas1997
Nowy forumowicz
Owczarek niemiecki: Joker/Dastan
Imię: Marta

Re: Spacery

Nieprzeczytany postprzez jan332 » 16 lut 2019, o 09:35

Ostatnio jak byłem na spaceru razem z moją koleżanką to powiedziałem jej że kupię jej frezarkę z sklepu internetowego https://ladiosa.pl/59-frezarki . Ona się z tego prezentu zadowoliła.
jan332
Losowy avatar
Nowy forumowicz
Imię: afdam

Re: Spacery

Nieprzeczytany postprzez Turul » 9 mar 2019, o 13:04

Chivas1997 napisał(a):Czesc
Co myslicie o spacerach cwiczeniach od jakich dystansów zacząć ? Co ile je wydłużać ? :pomocy: :on:

To zależy od wieku i aktywności psa. Najważniejsze jest obserwować czworonoga i brać pod uwagę że ze spaceu trzeba wrócić :-) (ONka ciężko wziąźć na rączki jak się zmęczy) . Marsz ok. 10 km jeżeli czas pozwala dla mojego psa to nie problem (również po górkach). Na wakacjach dosyć często chodziliśmy łącżnie po 20 km na dzień (rano i wieczorem). dla młodszego psa nawet nie jakoś bardzo zaprawionego większy dystans to też chyba nie powinien być problem (uważam że Saba urodzonym sportowcem nie jest ale moge się mylić :-) ). Dystans zwiększaj stopniowo, po troche cały czas obserwując psa. Oczywiście wszystko jeżeli pies jest w pełni zdrowy i już intensywnie nie rośnie.
jan332 napisał(a):Ostatnio jak byłem na spaceru razem z moją koleżanką to powiedziałem jej że kupię jej frezarkę z sklepu internetowego https://ladiosa.pl/59-frezarki . Ona się z tego prezentu zadowoliła.

Nie rozumiem w czym ta wypowiedź miała pomóc?
Turul
Losowy avatar
Świeżak
Owczarek niemiecki: Saba
Imię: Jakub
Pochwały: 2

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje