Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Sparrow - długowłosy pirat :D nowe zdjęcia str.52 :))

Nieprzeczytany postprzez Aśś » 28 lut 2017, o 09:46

Aktualizacja :-) :yahoo:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Aśś
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sparrow
Imię: Asia Patryk
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 28 lut 2017, o 09:52

Miło Was widzieć :)
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Aśś » 28 lut 2017, o 09:59

Dziękujemy :yahoo:
Obrazek
Aśś
Owczarkarz

Re: Sparrow - długowłosy pirat :D NOWE ZDJĘCIA str. 53 :)

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 28 lut 2017, o 14:03

jak zawsze prześliczny
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 8

Nieprzeczytany postprzez .Dorka. » 2 mar 2017, o 21:18

Zdjęcia piękne ale ten uśmiech jest bajkowy :lool: Model jak zwykle stanął na wysokości zadania u boku swojej Pańci
Mizianki dla Sparrowcia :on:
.Dorka.
Losowy avatar
Klubowicz
Imię: Dorota

Nieprzeczytany postprzez Aśś » 6 kwi 2017, o 10:59

Obrazek

Obrazek

Słaby ten miesiąc dla Sparusia i dla nas :-( ...

Dwa tygodnie temu od poniedziałku zmagaliśmy się z wymiotami i qpkami z krwią - badania krwi nic poważnego nie wykazały, minimalnie podwyższone TLI i lipaza wskazywały wg weta na lekki stan zapalny trzustki. Dostał leki, wszystko się uspokoiło, psisko wesołe, z apetytem i zdrowymi qpami (cóż to musiał być za widok w parku dla mijających mnie ludzi, gdy Sparuś robił swoje, a ja sprzątając cieszyłam się do zawartości worka :lool: ).

Ale żeby nie było za wesoło, w ostatni poniedziałek spacerujemy sobie rano koło 6 po parku, a tu nagle dolatuje do nas wściekły golden retriever z rządzą mordu w oczach i doskakuje Sparrowowi do szyi! Bez smyczy, bez kagańca, a nawet obroży! Sparuś początkowo skacze na około Patryka (na smyczy), facet od goldena stoi i się gapi, ruszył się powoli dopiero gdy zwyzywałam go w niecenzuralny sposób. Agresor ugryzł Patryka i wtedy Sparrow włączył atak, zaczęła się regularna walka. Na szczęście nie przebiły sobie skóry, nie tak łatwo się przebić przez nasze futerko ale pół dnia mi psiak piszczał bo go dupka bolała, tam gdzie go dziabnął :-(( .

A dziś na dzień dobry - kleszcz. :mur:
Obrazek
Aśś
Owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 7 kwi 2017, o 07:03

Mam nadzieję,że ugryzienie Patryka zgłosiłaś na policję?
I bardzo dobrze,że rudzielec ma się dobrze i wszystko wróciło do normy.
Co do kleszczy-u nas na razie spokój, kropię od lutego co cztery tygodnie.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez .Dorka. » 8 kwi 2017, o 13:34

No to nie ciekawie się działo w tym okresie :( Jestem w szoku ,że golden tak agresywny a pan nie wzruszony :negatyw: Szkoda,że nie zgłosiłas na policję .Ja to bym gościa śledziła gdzie mieszka aby podać namiary policji. Moja połówka kiedyś z goldenką czekała na przystanku (z boku) bez kagańca , smycz była ale nie zapięta 200zł impreza kosztowała.Sunia wymiziana przez policjantów :roftl: widzieli że grzeczna ale mandat wystawili :mur: Dobrze ,że wszystko ok.
Mizianki dla Sparrow :on:
.Dorka.
Losowy avatar
Klubowicz
Imię: Dorota

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje