Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Spotkania we Wrocławiu

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 3 sie 2012, o 16:38

Z tego, co widziałam, to jest kilka osób na forum z Wrocka. Bardzo chętnie byśmy z Wirusińskim zapoznali jakiegoś wrocławskiego 'brata' lub 'siostrę'. Może ktoś byłby chętny na spacer z nami? Moglibyśmy się też regularnie spotykać np. w weekendy i stworzyć taką wrocławską psią rodzinkę. Czekamy na propozycje ;)
Wilania
Losowy avatar

Re: Spotkania we Wrocławiu

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 22 sie 2012, o 14:35

Hmm.. ja może i baaaardzo chętnie ale mam około 70km do Wro. wiec raczej odpadam ; / i jestem zależna od rodziców ; //
kati777
Losowy avatar

Re: Spotkania we Wrocławiu

Nieprzeczytany postprzez WILCZUREK » 28 wrz 2012, o 14:40

My - jako mieszkający na Śródmieściu - najczęściej z Piechami chodzimy do parku Staszica (przy PKP Wr Nadodrze; cały park jest po tzw. "rewitalizacji; od strony elektrociepłowni jest wydzielony nowy, specjalny "corner" dla Psów), na Górkę Słowiańską (róg Słowiańskiej a Jedności Narodowej - tam codziennie po 19tej na samej górze zbierają się "owczarkowicze" ze swoimi ogonami - czasem tam się gania i bawi z 8 - 10 ON-ków) albo nad Odrę - zaczynamy spacer od Trzebnickiej, potem wałami za E"Leclerc'em wzdłuż Odry a wychodzimy na Most Warszawski i Jedności Narodowej kończymy na tej Górce Słowiańskiej. :)
WILCZUREK
Losowy avatar

Re: Spotkania we Wrocławiu

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 29 wrz 2012, o 01:11

Dzięki na informacje :)Pewnie się wybiorę w najbliższym czasie na Waszą trasę ;)
Wilania
Losowy avatar

Re: Spotkania we Wrocławiu

Nieprzeczytany postprzez ZARAza » 20 lut 2013, o 10:52

Podnoszę temat :-)
Czy miałby ktoś ochotę na :on:spotkanie w tą sobotę ??
Obrazek
ZARAza
Avatar użytkownika
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zara
Imię: Dorota
Wiek: 24
Lokalizacja: Wrocław
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 19:50

Re: Spotkania we Wrocławiu

Nieprzeczytany postprzez ion » 20 lut 2013, o 12:28

Jak najbardziej. Ja co tydzień chodzę o 11:00 po Parku Wschodnim - mało ludzi, więc psiaki można puścić, kontrolując, czy ktoś się nie zbliża.
Może tam?
Pies to nie: człowiek, zabawka, dziecko, milusiński, maskotka.
Pies to żywe stworzenie.
Pies to po prostu, tylko i wyłącznie, bez wyjątku PIES !
ion

Początkujący owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Wirus
Imię: Michał
Wiek: 29
Lokalizacja: Wrocław
Pochwały: 3
Dołączył(a): 14 kwi 2012, o 17:59

Re: Spotkania we Wrocławiu

Nieprzeczytany postprzez ZARAza » 20 lut 2013, o 16:18

Dałam posta na innym forum (gdzie się bardziej udzielam :P) i padło na Grabiszyński (nie mam zielonego pojęcia który to jest) Pasuje Ci ?z chęcią zobaczę Wirusa po takiej przerwie ;D
Obrazek
ZARAza
Avatar użytkownika
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zara
Imię: Dorota
Wiek: 24
Lokalizacja: Wrocław
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 19:50

Re: Spotkania we Wrocławiu

Nieprzeczytany postprzez reinevan » 20 lut 2013, o 16:39

A mnie akurat w ten weekend nie ma we Wrocku :-(
szkoda bawcie się dobrze

ZARAza napisał(a):Dałam posta na innym forum (gdzie się bardziej udzielam :P) i padło na Grabiszyński (nie mam zielonego pojęcia który to jest)

Park Grabiszyński jest położony między ul. Grabiszyńską, ul. Hallera a rzeką Ślęzą prawdę powiedziawszy ja osobiście go nie lubię, bo jakoś nie bardzo mi pasuje ustawianie placów zabaw na cmentarzu (przed wojną był to Cmentarz Grabiszyn III).
reinevan
Losowy avatar

Re: Spotkania we Wrocławiu

Nieprzeczytany postprzez xkasia » 20 lut 2013, o 18:34

No, jest to koło mnie, była bym chętna ale na razie X ma szwy i odpadam. Na przyszłość bardzo chętnie ;-)Zobaczyła bym Wiruska, Zarę i inne forumowe psiaki.
xkasia
Losowy avatar

Re: Spotkania we Wrocławiu

Nieprzeczytany postprzez ZARAza » 20 lut 2013, o 18:46

To na pewno nie pierwsze i ostatnie nasze spotkanie. Na owczarku organizowane są co tydzień :)
Obrazek
ZARAza
Avatar użytkownika
Świeżak
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zara
Imię: Dorota
Wiek: 24
Lokalizacja: Wrocław
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 19:50

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post