Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Spotkanie Płock

Nieprzeczytany postprzez Camila » 21 cze 2011, o 14:28

Hej He jest ktos chętny na spotkanko które sie odbędzie w płocku 2-3 Lipiec??
Camila
Losowy avatar

Re: Spotkanie Płock

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 22 mar 2012, o 10:15

Ja Jestem z Płocka :-)
2-3 lipca 2011r jeszcze nie miałam psa i jestem tu dopiero od 3 dni ale jakby co to z miłą chęcią :-)
"POZOSTAJESZ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO CO OSWOIŁEŚ"
Antoine de Saint - Exupery, Mały Książę
płocczanka
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez Camila » 22 mar 2012, o 10:25

no ja jestem raczej spod ciechanowa ,hihi ale wtedy na to spotkanie mielismy ruszyc P
Camila
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez holi » 3 cze 2012, o 10:26

Witam będziemy w Płocku na początku lipca z miłą chęcią się spotkamy.Podaj kiedy i gdzie a napewno będziemy.
holi
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez płocczanka » 6 cze 2012, o 08:56

holi napisał(a):Witam będziemy w Płocku na początku lipca z miłą chęcią się spotkamy.Podaj kiedy i gdzie a napewno będziemy.

Witam serdecznie :-)
miło byłoby się spotkać choć jeszcze miesiąc czasu podam wstępnie już teraz termin i miejsce: 15.07.2012r. (niedziela, najlepiej dla mnie weekend) godz.12 Podolszyce Północne, plac (duża przestrzeń porośnięta trawą) pomiędzy szkołą podstawową nr 23 - gimnazjum - a parkiem jest tam górka na której dzieci w zimę zjeżdżają na sankach. Mam nadzieję,że opis czytelny :-)
Gdyby coś nie odpowiadało zawsze możemy zmienić.
"POZOSTAJESZ ODPOWIEDZIALNY NA ZAWSZE ZA TO CO OSWOIŁEŚ"
Antoine de Saint - Exupery, Mały Książę
płocczanka
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szarik
Imię: Sylwia
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez holi » 13 cze 2012, o 22:02

10 lipca wyjeżdzam spowrotem do Norwegii nie da rady spotkać się wcześniej.
holi
Losowy avatar

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje