Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.

Re: spotkanie w poznaniu??

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 12 lut 2012, o 09:10

Do zobaczenia :)
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bjorn, Ursa, Hugo
Imię: Magdalena
Pochwały: 12

Re: spotkanie w poznaniu??

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 12 lut 2012, o 11:27

Będziemy na 100% choć nie gwarantuję że punktualnie o 12.00, może troche po.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Re: Spotkanie w Poznaniu?

Nieprzeczytany postprzez borsuk » 5 lip 2012, o 12:29

Witam,
parę dni temu wraz ze znajomymi i naszymi czworonogami zawitaliśmy do poznańskiej restauracji "Oberża Pod Dzwonkiem", co nas najbardziej zadziwiło, że miejsce to jest oficjalnie dog friendly, o czym nie wiedzieliśmy. Siedzieliśmy w ogródku, ale kelner poinformował nas, ze są też sale na piętrze. Pieski od razu dostały wodę ale można też zamówić dla czworonogów coś do przegryzienia :) :). Polecam wszystkim
borsuk
Losowy avatar

Re: Spotkanie w Poznaniu?

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 6 lip 2012, o 16:55

brzmi fajnie, a gdzie to jest, ta oberża?
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje