Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Porady i problemy zdrowotne owczarka niemieckiego.

Re: Środki odrobaczające

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 19 maja 2011, o 20:44

Ja nigdy nie widzialam robakow u zadnego z naszych psow, ale u Maxa badania krwi wykazaly robaczyce i to jakas taka podla podskorna. Dostawal Advocata (kropelki) przez 3 miesiace - taka dawka jest wlasnie w opakowaniu 3 dawki, kazzda raz w miesiacu. No i zaokraglil sie chlopak wreszcie, bo po adopcji to suchotnik byl.
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Gita » 20 maja 2011, o 20:16

Wklejam link do zestawienia środków odrobaczających. My używamy Drontal Plus co 4 miesiace.

http://www.molosy.pl/preparaty_do_odrobaczania_psy_molosy.htm
Gita
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 20 maja 2011, o 20:28

My wczoraj podaliśmy zastrzyki psom, ale nie wiem czy nie po raz ostatni. Niby zastrzyk zawsze lepszy niż tabletka, ale akurat ten jest domięśniowy i bardzo bolesny, a podawać trzeba powoli, bo oleisty no i 1cm/10kg psa. Aż mi się szkoda gamoni zrobiło :-( Poczekam na efekty.
Karoll
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 20 maja 2011, o 20:57

Trzymajcie się Bubuś i Sucz i choćby Wam ta Pancia Wasza jeszcze jakiś zastrzyk wymyśliła to pamiętajcie że Wy dzielne piesy jesteście :-) spox
A co sądzisz o naturalnych specyfikach?
" Na tasiemca medycyna naturalna podaję: pastę z pestek dyni muszą być świeże nie suszone: 6 g obranych pestek ucieramy z cukrem na gęstą masę i podajemy psu. Po upływie 2 godzin podajemy psu 1 łyżeczkę oleju rycynowego, a tasiemiec wyjdzie razem z kałem."
ze strony: http://www.psy24.pl/1847-Odrobaczenie-nicienie-tasiemce-u-psow.html
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 20 maja 2011, o 21:19

Jestem sceptycznie nastawiona. A co z jajeczkami, też wyjdą. Trzeba by poexperymentować na psach, robić badanie kału po takich cudach parokrotnie i za przproszeniem samo wyjdzie :lool: . A co jak nie podziała i jeszcze bardziej psy będą zarobaczone.
Tylko boję się, że vet zaczyna mnie postrzegać jako wariatkę latającą co chwila do kliniki, bo w przeciągu trzech mieięcy byłam chyba tam ze 4-5 razy :scratch albo pomyśli, że latam do niego :-P
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 20 maja 2011, o 21:28

zawsze możesz mu powiedzieć przy wyjściu "do widzenia, do jutra ;-) " i będzie Ci się milej wracać następnym oby nie za szybko razem ;-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 20 maja 2011, o 21:30

:-P Karolina Agnieszka :-P rozbawiłyście mnie ale swoją drogą nie zazdroszczę
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 20 maja 2011, o 21:30

Karoll napisał(a):Jestem sceptycznie nastawiona. A co z jajeczkami, też wyjdą. Trzeba by poexperymentować na psach, robić badanie kału po takich cudach parokrotnie i za przproszeniem samo wyjdzie :lool: . A co jak nie podziała i jeszcze bardziej psy będą zarobaczone.
Tylko boję się, że vet zaczyna mnie postrzegać jako wariatkę latającą co chwila do kliniki, bo w przeciągu trzech mieięcy byłam chyba tam ze 4-5 razy :scratch albo pomyśli, że latam do niego :-P

oj tam oj tam, mielismy taki okres, że co sobotę bylismy u weta, ucho, w miedzyczasie łapa, potem coś z kocurami, tydzień bez weta był tygodniem straconym... :mrgreen: hmmm a czy wet był przystojny? nie pamiętam.. :lool:
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje