Dyskusje na temat założenia Stowarzyszenia Miłośników Owczarka Niemieckiego.

Statut SMON --> plik

Nieprzeczytany postprzez dariex » 02 lut 2012, 11:38

Witajcie.
Zapraszam do zapoznania się z treścią statutu Stowarzyszenia Miłośników Owczarka Niemieckiego SMON.

Plik z tekstem można pobrać z linku ,który wkleił poniżej Tomek




Osoby,które wyrażają chęć pozostania członkiem Stowarzyszenia,uprzejmie proszę o kontakt z jedną z wybranych osób: Jankiem od Parysa ( Jangcy) , Wojtkiem od Hikariego ( Hiku27 ) lub ze mną ( dariex)

:hi
Ostatnio edytowano 06 mar 2012, 16:34 przez dariex, łącznie edytowano 1 raz

Obrazek
dariex

Klubowicz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 33
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 6
Dołączył(a): 24 lis 2011, 20:05

Re: Statut SMON --> plik

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 02 lut 2012, 11:54

Pełna profeska. Gdyby nie parę szczegółów pomyślałbym, że czytam statut rady nadzorczej jakiejś korporacji. ;-)

Pozwoliłem sobie wrzucić plik na forumowe ftp: Statut SMON
Tomek
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggo
Imię: Tomek
Wiek: 33
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Pochwały: 11
Dołączył(a): 12 lut 2011, 17:20

Re: Statut SMON --> plik

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 02 lut 2012, 19:59

Witam i ja tylko krotko :-)-na tej liscie zgloszeniowej musi być:imie i nazwisko: data i miejsce urodzenia:aktualny adres:nr dow osob i pesel oraz wlasnoreczny podpis dlatego Daria podała siebie, Janka oraz mnie do kontaktów oraz zbierania danych.Pomysl jest taki aby zglaszac sie do tych osob najblizej zamieszkania bo wtedy po wydrukowaniu listy nastapi blykawiczny przekaz do podpisow i pełna lista wraca do mnie i ja to zglaszam do sadu razem ze statutem i innymi papierkami mam nadzieje ze grupa z Poznania tez moze sie kontaktowac ze soba i jest Kasia od Czarnych wiec nie ma problemu zeby takie podpisy zlozyc.Potrzeba nam pilnie okolo 20 osob do zalozenia a potem wpisywanie dalszych chetnych to juz nie problem :-)to tak na szybko :-)statut jest gotowy :friends:yahoodziekuje Ali, Darii,Jankowi i Robertowi za wklad w jego przygotowanie :dzieki:dzieki:dzieki:-)
Pracujemy nad logo i zapraszamy chetnych do pomocy :friendsi skladania propozycji jak ma wygladac logo SMON.Pozdrawiam Wojtek :-)
tak jak Daria pisala :-)kontaktujcie sie z nami a odpowiemy sczegolowo na pytania odnosnie Stowarzyszenia. :welcome
Obrazek
Hiku27
Avatar użytkownika
Klubowicz
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Hikari
Imię: Wojtek
Lokalizacja: GDAŃSK
Pochwały: 1
Dołączył(a): 20 lut 2011, 23:23

Re: Statut SMON --> plik

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 03 lut 2012, 21:14

Czy ten statut jest ostateczny, czy będzie jeszcze korekta? Przeczytałam i znalazłam pewne drobne błędy.
Obrazek
Obrazek
mój pies
Avatar użytkownika
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Lokalizacja: Poznań
Dołączył(a): 08 wrz 2011, 19:51

Re: Statut SMON --> plik

Nieprzeczytany postprzez dariex » 03 lut 2012, 21:34

Możesz wysłać mi pw

-- 6 lut 2012, o 19:24 --

mój pies napisał(a):Czy ten statut jest ostateczny, czy będzie jeszcze korekta? Przeczytałam i znalazłam pewne drobne błędy.



Hop,hop :hi:

Obrazek
dariex

Klubowicz
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Wiek: 33
Lokalizacja: Krk
Pochwały: 6
Dołączył(a): 24 lis 2011, 20:05

Dział statystyki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post