Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Tematy związane z owczarkami niemieckimi.

Re: Strzały w Sylwestra - Wasze sposoby na odwrażliwianie :)

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 2 sty 2016, o 21:04

Brawo, Brawurka, doskonały sposób. Zawsze byłam zdania, że szkolenie i wskazywanie spokojnie, ale bezwzględnie wymaganych zachowań jest doskonałym lekarstwem na problemy sprawiane przez psa, który nie ma jakichś poważnych chorobowych zmian, wykluczających normalne funkcjonowanie.

Zoia
Zofia
Sędzia próby pracy
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 2 sty 2016, o 22:12

Pani Zofio <3
Ale to Pani wie. :-D
Pochwały od Pani chyba sobie wydrukuję i powieszę na ścianie zamiast dyplomów. :-)
Metoda spokojnego przymusu sprawdza się wyśmienicie przy najroznieszych sytuacjach lękowych.
Jak będę przed laptopem wkleję filmik z labradorem, który panicznie bał się schodów i gładkich powierzchni.
Było, minęło. :-D
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa8 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Wadera » 1 sty 2017, o 21:03

W tym roku dokonałam epokowego odkrycia - strzały nie są straszne gdy się siedzi w aucie! Sucz przesiedziała około 4 godzin w samochodzie w garażu i spała w najlepsze. Przed kumulacją wróciliśmy do domu - wystarczyło wziąć ją na smycz by uniemożliwić ucieczkę. Po kilku nieudanych próbach oddalenia się sucz zajeła się koscią na legowisku. Po jakichś pięciu minutach już chrupała sobie w najlepsze mając w nosie wybuchy :yahoo:
Obrazek

"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś."
Antoine de Saint-Exupéry
Wadera
Czarnuchomaniaczka
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kafka od Franza
Imię: Grażyna
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez trussardi » 13 sty 2017, o 16:27

U nas sprawdziły się kości cielęce, ale takie wielkie,rurkowe :) oby dwa 23.45 dostały po takiej kości i obgryzały ją na legowisku do 1 w nocy chyba :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

"Aby właściwie nacieszyć się psem, nie wystarczy po prostu nauczyć go być prawie człowiekiem. Chodzi o to, by otworzyć się na możliwość stania się po części psem." - Edward Hoagland
trussardi
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bonus[*],Lila,Gościu
Imię: Agnieszka
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Dorobek » 18 gru 2018, o 10:08

Mi niestety już raz zdarzyło się, że petarda wylądowała pod moimi nogami, więc nie za bardzo wierzę petardom.

Niedawno przeprowadziłam się do centrum miasta i to będzie pierwszy głośny sylwester dla moich zwierzaków. Bardzo się boję o nich :( Moja poprzednia bestia była bardzo zestresowana, nawet jeśli głośno nie było słychać fajerwerków.

Długo szukałam jakiegoś poradnika, który pomoże nam przejść ten ciężki czas. Niestety mało kto wie, jak pomóc kotu w takim wypadku.

Mi na szczęście udało się wpaść na ten wpis na temat sylwestra. Bardzo przydatne porady na temat tego jak pomóc zwierzakowi, jeśli zostajemy w domu, zapraszamy do domu gości czy zostawiamy zwierzaka w domu.

Mi ten poradnik bardzo pomógł, więc podrzucam go Wam!

Mało osób jest świadomych tego, jaki stres przeżywają zwierzęta w trakcie sylwestra :(
Dorobek
Losowy avatar
Świeżak
1 rok członkostwa
Owczarek niemiecki: Bolo
Imię: Olka

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje