Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Przepisy dotyczące psów oraz informacje o psach ukazujące się w szeroko rozumianych mediach.

Strzelanie do psów - WYROK SĄDU

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 27 maja 2011, 10:59

Nie wiem czy temat był poruszany, ale chyba nie...

Jest informacja....

http://www.zetnews.pl/Polska/Wiadomosci ... bicie-psa/

Nie wnikam w całą ideologię myślistwa, ale trudno mi uwierzyc w to, że mysliwy nie jest w stanie odróżnić psa zdziczałego (którego mają prawo odstrzelić, a przynajmniej nie ma takiego zakazu), od "normalnego" psa, no bo chyba nie strzelają na oślep do wszystkiego co się rusza...muszą się przyjrzeć, czyt. namierzyć "ofiarę". Jest to mała furtka, z której robi się wieelka brama... :cry:
ewachw
Avatar użytkownika
Klubowicz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Wiek: 39
Lokalizacja: Włoszakowice k/ Leszna
Pochwały: 5
Dołączył(a): 13 lut 2011, 09:12

Re: Strzelanie do psów - WYROK SĄDU

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 27 maja 2011, 13:19

Hmm.. myśliwy jest wstanie odróżnić psa (czasem zdarzy się że nie jest). Mój sąsiad, a tata mojej przyjaciółki, jest myśliwym i nigdy nie zastrzelili żadnego "normalnego" psa, jak już to tylko zdziczałego, ale rzadko im się to zdarza.. ale jak z nim rozmawiałam to mi mówił, że widać czy to pies domowy czy dziki..i kazał uważać..bo nie każdy się przypatrzy tylko coś usłyszy i zobaczy psa to zdarza się, że bez zastanowienia strzela i korzysta właśnie z tej przysłowiowej furtki..
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Avatar użytkownika
Owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: KAY
Wiek: 27
Lokalizacja: Gdańsk
Pochwały: 3
Dołączył(a): 19 lut 2011, 19:45

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje

Podobne tematy
  •  
    Odpowiedzi
    Wyświetlone
    Ostatni post