Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

SUEL.PL - serwis aparatów cyfrowych

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 2 kwi 2012, o 06:16

Na wątku Asi od Szyszki i Szamana zamieściłam posta na pytanie czy ktoś zna serwis aparatów cyfrowych... otóż tak.

Zapraszam do zapoznania się ze stroną internetową mojego znajomego rowerzysty z Bydgoszczy Przemka http://www.suel.pl/. Sama u niego naprawiałam kodaka po upadku i działa czego wynikiem są owczarkowe "kieszonkowe" zdjęcia.

Zasada wyceny aparatu jest bardzo prosta - dla osób spoza Bydgoszczy Przemek ZA DARMO oblicza koszta naprawy i jeśli właściciel aparatu stwierdzi że nie opłaca już się ratować sprzętu - odsyła go do właściciela. Także w takim wypadku jedyny koszt, to koszt przesyłki.
Forumowicze mogą powołać się na mnie.

Tutaj relacja z odbioru naprawionego aparatu i dwa mroźne zdjęcia uratowanym aparatem ;-)
http://agenciara.bikestats.pl/433262,Do-centrum-odebrac-nowy-aparat-od-Pana-Doktora.html#comments

Autor postu otrzymał pochwałę
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Re: SUEL.PL - serwis aparatów cyfrowych

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 2 kwi 2012, o 14:18

z nieba mi spadłaś:)mam w domu dwa całkiem fajne aparaty do naprawy jekiś czas temu szukałam serwisu ,który sprawdziłby tylko czy warto naprawić sprzęt dobrze ze nie wyrzuciłam go robiąc przedświateczne porządki:) po świętach zapakuję sprzęt i wyślę pod wskazany adres:)
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 2 kwi 2012, o 16:22

Zaraz powiadomię Przemka że będzie miał paczkę ze Szczecina do przejrzenia
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 2 kwi 2012, o 16:57

:)dzięki zaraz po świętach spakuję paczuszkę w postaci 2 aparatów:)
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje