Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: SUŁTAN - już dwa lata z nami

Nieprzeczytany postprzez danuta waniek » 28 sty 2014, o 20:24

Dzięki za Twoje wielkie serce,oby wiecej takich osób jak Ty
danuta waniek
Klubowicz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kora
Imię: Danuta
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 28 sty 2014, o 21:11

100 lat! :toast:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Viva » 28 sty 2014, o 21:49

najlepszego :-) :-) :-)
Tylko pies kocha Cię bardziej niż siebie samego
Miłego dnia! :)
Viva
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: York: Abia
Imię: Jagoda
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 28 sty 2014, o 21:58

O jak mi miło, bardzo Wam dziękuję za życzenia :dzięki:
i zapraszam na tort i kawkę ;-)

Obrazek

Troszkę zaniedbałam forum bo doba zrobiła się za krótka :ooops: Ale nadrobię zaległości niebawem.
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Nieprzeczytany postprzez Viva » 28 sty 2014, o 22:06

to co wskoczę na kawke :D
Tylko pies kocha Cię bardziej niż siebie samego
Miłego dnia! :)
Viva
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: York: Abia
Imię: Jagoda

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 18 paź 2014, o 19:09

Pajęczyna zdjęta, kurze wytarte :yahoo:
Więc kilka nowych fotek i newsów z naszego życia ;)
Do połowy czerwca nic szczególnego się nie działo, ale dokładnie 15-tego znalazłam w lesie wyrzucone króliki baranki, było ich 7. Ktoś pozbył się kłopotu bo, że zwierzaki były zarażone myksomatozą. Nie mogłam pozwolić żeby zostały skazane na śmierć. Niewiele myśląc wyłapałam towarzystwo i zawiozłam do domu. Poprosiłam naszą Panią weterynarz, żeby przyjechała i je obejrzała. Niestety dwa były już w bardzo złym stanie i trzeba było pozwolić im odejść, żeby skrócić męki i oszczędzić bólu :( Pozostało pięć, dostały zastrzyki i dwa pojechały do Pani doktor. Teraz sobie zdrowo żyją. Trzy zostały z nami - tak jakoś trudno mi było się z nimi rozstać.
Obrazek
Najpierw zajęły psi kojec, a potem dostały swój kojec i swoje mieszkanko na szybko sklecone z materiałów, które mieliśmy pod ręką ;)
Obrazek

Ale to przecież forum psie, więc przejdę do kolejnego "gorącego" tematu.
W środę znalazłam szczeniaczka. Nie wiele brakowało a wpadłby mi pod koła samochodu. Takie głodne, chudziutkie nieszczęście biegało po poboczu. Niestety(a może na szczęście ;) ) nikt z okolicznych mieszkańców go wcześniej nie widział. Nie wiele myśląc zabrałam chłopaka do samochodu i pojechałam do naszej lecznicy sprawdzić czy ma czipa albo może jest pacjentem naszych weterynarzy i wiedzą gdzie jest jego domek. Nie wdając się teraz w szczegóły napiszę tylko, że szczeniak trafił pod nasz dach :) Z całą pewnością wcześniej mieszkał na podwórku bo bał się przekroczyć próg domu. Je bardzo szybko i łapczywie więc nie wiem czy jest aż tak głodny czy boi się, że ktoś mu jedzenie zabierze. Podejrzewam, że wcześniej nie miał lekkiego życia, mógł być nawet karcony, bo kulił się na widok wyciągniętej ręki.
A tak właśnie wygląda nasz nowy domownik
Obrazek
Wczoraj byliśmy u Pani weterynarz, chłopak ma 5 miesięcy, waży 16,6kg a nie wygląda na tyle, jest bardzo chudy, czuć każdą jego kosteczkę. Ale był ważony w szelkach więc to one na pewno nabiły te kilogramy :D
Początki w domu były trudne bo "starsze" panie nie życzyły sobie, żeby taki młokos skakał im na głowę więc pokazywały zęby, tylko wujek Sułtan ;) stanął na wysokości zadania i przyjął młodego z należytą gościnnością.
Przez dwa dni woziliśmy go do moich Dzieci, żeby nie zostawał z tymi sekutnicami bez nadzoru. To było dla niego takie "mini przedszkole", miał koleżankę spanielkę, spał na łóżeczku, więc nawet nie zdążył sobie dobrze za nami popłakać :D
Obrazek
W domu szybko poczuł się pewnie i nie przejmował się częstym "niezadowolenia" cioci Zetki i cioci Perełki. Najlepiej czuje się w pobliżu babci Lajzy.
No i niech mi teraz ktoś podskoczy ;)
Obrazek
Ostatecznie zapadła decyzja, że mały zostaje z nami, dostał imię Dino nie wiem skąd ale mam sentyment do tego imienia, nie znałam żadnego zwierzaka Dina a jednak mam skojarzenie z czymś dobrym i łagodnym a nasz chłopak jak na razie taki właśnie jest!
I chyba nikt nie powie, że nie ma w nim potencjału owczarkowego ;)
Obrazek

Tak więc sami widzicie troszkę się u nas wydarzyło :D
To na razie tyle, żeby nie zanudzić :)
Teraz wracam do książek Pani Zofii, które całkiem niedawno przeczytałam, żeby sprawdzić ile i jakie błędy popełniłam w wychowaniu dorosłej Lajzy potem Zety, Perły i Sułka. Nigdy nie przypuszczałam, że przyjdzie mi jeszcze wychowywać szczeniaka ;)
Trzymajcie kciuki, mam nadzieję, że będzie dobrze :ok:
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 18 paź 2014, o 19:27

Ależ u Was się dzieje!

Gratki za takie dobre i wielkie serducho dla zwierząt, nikomu nie pozwolisz zginąć :brawo:
A Dino to wiedział gdzie i kogo szukać, wprost w Owczarkowe łapki. Suuuuper :ok:
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 19 paź 2014, o 10:36

WoW, ale się u Was podziało :) I królisie i szczeniak...- jesteście niesamowici! :) Macie urocze stadko :)

Ps. I nigdy więcej pajęczyny :P
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez WarOfWorlds » 23 paź 2014, o 11:40

Ojejku :-) jak super! Króliczki i nowy owczarkowy :yahoo: Jest śliczny! Niech się Dino zdrowo chowa :buziak:
Obrazek
WarOfWorlds
Owczarkarz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Thorin
Imię: Agnieszka

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 26 paź 2014, o 19:53

Dziękujemy :dzięki:
Są nowe fotki :) Ale najpierw kilka słów, bo już wiemy troszkę o sobie. Dino zaaklimatyzował się w nowej rzeczywistości bez problemu. Mimo, że tak do końca nie jest tolerowany przez Zetę i Perłę, nic sobie z tego nie robi wręcz sam pcha się "w paszczę lwa" Im one bardziej warczą, tym on stara się być bliżej nich. Nie ma żadnych lęków, były strzały a on leżał spokojnie. Pies sąsiadów (berneńczyk) dwa razy większy i trzy razy szerszy od niego został tak obszczekany, że uciekł od ogrodzenia. Chyba rośnie nam samiec alfa w tym stadzie. Z Sułtanem walczy o zabawki jak równy z równym.
W sobotę byliśmy na szczepieniu, było ważenie i .... Dino przytył 2 kilo przez 8 dni. Apetyt ma wilczy, zjada absolutnie wszystko co tylko dostanie do jedzenia.
A teraz najświeższe fotki - tak się Dino cieszy w nowym domku ;)
Obrazek
Najlepiej trzymać z wujkiem Sułkiem i być blisko niego
Obrazek
Obrazek
Nawet mamy wspólne zabawki
Obrazek
Perełce też trzeba pokazać, że się jej nie boję i mogę leżeć obok
Obrazek
Obrazek
Podczas posiłków panuje zgoda
Obrazek
Poobiednia sjesta na tarasie
Obrazek
A po całym dniu trzeba się wygodnie wyspać :D
Obrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje