Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: SUŁTAN - już dwa lata z nami

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 26 paź 2014, o 21:29

http://dymki.com/upload/users/71/71219/ ... 016074.jpg wow normalnie psi raj mają u Ciebie!

Ale zapowiada się na ładnego Owczareczka :ok:
A dzięki szczylkowi stado odmłodziło się trochę?
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Re: SUŁTAN - już dwa lata z nami

Nieprzeczytany postprzez norineko » 30 gru 2014, o 15:19

Wszystkiego Naj dla całej Rodzinki (ogromniastej :ok: ) od nas :-)

Malucha oraz całe Wasze stadko podziwiam od dawna :-)

Pozdrawiamy serdecznie Dorotko :-)
Prosimy o pomoc dla psów w schronisku "Azorek" w Obornikach Wlkp.!

Nie pozwólmy zlikwidować tego miejsca!!!

http://forum.owczarkopedia.pl/mowimy-nie-likwidacji-schroniska-azorek-w-obornikach-wlkp-t4325.html
norineko
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Magda
Pochwały: 61

SUŁTAN, DINO i DZIEWCZYNY

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 28 lut 2015, o 21:40

Nieśmiało przypominamy się po dłuższej nieobecności ;-)
Dino rośnie jak na drożdżach, już jest największy z całej gromadki. Uwielbia Sułka, chętnie bawi się z Perełką, Zetki się boi a przed Lajzą czuje respekt.
Od momentu zawitania tego diabełka w naszym domu, wszystko zmieniło się o 180 stopni - a wiedliśmy sobie taki spokojny żywot z ułożonymi, dojrzałymi psami :nea: Początki były ciężkie, bo Dino to szczenię o niespożytej energii i ciekawy wszystkiego dookoła. Ale dzięki temu jest chętny do nauki. Szybko zrozumiał reguły panujące w domu, natomiast w ogrodzie (gdy my jesteśmy w pracy) wynajduje sobie zajęcia i aranżuje go po swojemu. No cóż ma inne poczucie estetyki :roftl:
Ale tak poważnie - to wychodzimy na prostą, myślę że będą z niego "ludzie" ;-) Największym problemem w tej chwili jest jego awanturnictwo, każdy napotkany na spacerze pies to śmiertelny wróg. Z tym też sobie poradzimy! :ok:
Alina, pytasz czy stadko odmłodniało, oj tak! zdecydowanie! Dino rozruszał towarzystwo, jak za dawnych lat powróciły gonitwy po ogrodzie. No i odkryłam w Sułku nowe możliwości :lool: Przez cztery lata nie słyszałam, żeby Sułtan warczał no i okazało się, że potrafi - Dino tego dokonał. Przez cztery lata Sułtan nie wyszczerzył zębów w złości i nie rzucił się z chęcią zagryzienia, Dino tego dokonał - Sułtan potrafi się bronić szczególnie jak młody próbuje zabrać mu piłkę albo patyk ;)
Pozdrawiamy wszystkich którzy do nas zaglądają i wrzucamy kilka aktualnych fotek :-)
prawe ucho na baczność a lewe na spocznij ;) taka moja uroda :ooops:
Obrazek
Spacerek po łączce
Obrazek
Obrazek
i takie tam hopsa hopsa
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I dzisiejsza zabawa z Perełką - tak jest codziennie :-)
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek ObrazekObrazek
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sułtan
Imię: Dorota
Pochwały: 16

Re: SUŁTAN, DINO i DZIEWCZYNY

Nieprzeczytany postprzez Alfa 2014 » 4 mar 2015, o 18:01

Dino cudny ekipę tez masz rewelacyjna a taras mega cudny marzy mi się taki i taka gromadka psów też. Ale myślę że z czasem mąż się prze łamie :-D i będzie i ekipa i taras. Pozdrawiamy i najlepszego życzymy Ja i moje mini stadko ;-)
Alfa :)

Obrazek
Alfa 2014
Początkujący owczarkarz
2 lata członkostwa2 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ALFA
Imię: Katarzyna

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 4 mar 2015, o 18:37

Super :ok:
Czyli sprawdziła się u Was zasada, że młody pies w dojrzałym stadzie to same superlatywy :lool:

Dino jest mega uroczy :ok:
kalyna
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez norineko » 7 mar 2015, o 20:34

Dina uściskać od cioci prosimy!!!
Rewelacyjny maluszek :) W ogóle całe stadko :)
Aż zazdroszczę terenów :)
Prosimy o pomoc dla psów w schronisku "Azorek" w Obornikach Wlkp.!

Nie pozwólmy zlikwidować tego miejsca!!!

http://forum.owczarkopedia.pl/mowimy-nie-likwidacji-schroniska-azorek-w-obornikach-wlkp-t4325.html
norineko
Owczarkarz
4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa4 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Magda
Pochwały: 61

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 15 mar 2015, o 20:24

Dor_cia - uwielbiam Twoje psy i to jak pieknie je opisujesz i w ogóle Twoje relacje są fantastyczne.
Niecierpliwie czekam na kolejną relacje i zdjęcia. Wasz zwierzyniec jest rewelacyjny i atmosfera Waszego domu też.

ps. czy macie nowe wieści co u Mony?
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 19

Nieprzeczytany postprzez madzik999 » 5 kwi 2015, o 18:00

Dor_cia, rozmowę o planowanym spacerku przenoszę tuta, nie chcę OTopować w wątku Zorty :) Dziękuję za słowa pocieszenia, serducho boli okropnie, ale świadomość, że zasnęła w spokoju i już nie cierpi... wiele mi dają.
Coś mi się wydaje, że Dino i Bjorn się dogadają, obaj są pełni energii i młodziutcy, Bibi dopiero zmienia się w Pana Bjorna, czyli przestaje pozwalać innym psom wchodzić sobie na głowę, ale i też bawi się dość brutalnie, więc nie z każdym psem łapie wspólny język. W Poznaniu mieliśmy już zgrane owczarkowe towarzystwo na wybiegu, w Wawie prawie nikogo nie znam :| I chociaż mieszkam tuż obok parku i poligonu, do tej pory nie znalazłam kompana do Bjornowych gonitw.

I cholerka, a propos nowo nabytych niechęci Dinusia, coś jest nie tak ze sporą częścią owczarków niemieckich, czy raczej ich właścicielami. Bardzo często spotykałam się z niechęcią do Angui, bo... jest DONem. Psy się bały, właściciele się bali. Niesamowicie często słyszałam, że "no, ta sunia to jest fajna, ale paaani, mojego Reksia to kiedyś owczarki pogryzły..."
Angua [*]
Obrazek
madzik999
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Bjorn, Ursa, Hugo
Imię: Magdalena
Pochwały: 12

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 5 kwi 2015, o 20:45

Magda, :pw:

Dziękuję wszystkim za miłe słowa :dzięki: Postaram się wrzucić niebawem kilka nowych fotek mojej gromadki :-)

mój pies napisał(a):ps. czy macie nowe wieści co u Mony?

Niestety nie wiem co u Mony, bo nie mam kontaktu z Martą, tak wyszło - permanentny brak czasu :-( Postaram się "odkopać" numer Marty z mojego starego telefonu i nawiążę kontakt. Jak tylko się czegoś dowiem natychmiast dam znać. A może znów wypali jakiś spacerek to i fotki się pojawią ;-)
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez dor_cia » 10 kwi 2015, o 20:29

Jest wiosna! Kilka świeżych fotek mojej gromadki :-)

Taki jestem kłapouch ;-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Męska solidarność - zawsze trzymam z wujkiem Sułkiem :-)
Obrazek

Nareszcie sucho i można zrobić piknik na trawce :-) Nie ma to jak kosteczka do obgryzienia :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A Sułtan delektuje się tak samo kością
Obrazek
jak i ..... piłeczką :lool:
Obrazek

W tym czasie królisie zajęły psi kojec i były przeszczęśliwe na słoneczku
Obrazek
I chyba namawiały się jak zostać w nim na stałe :lool:
Obrazek

CDN ...
ObrazekObrazek
dor_cia
Klubowicz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje