Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Szczeniak niejadek

Nieprzeczytany postprzez puma » 12 lip 2012, o 10:28

Na stawy ja polecam Luposan, podawałam do 8miesiąca życia suki. Zdecydowanie wart swojej ceny.

http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_specjalistyczna_alternatywna/stawy_kosci/luposan/31205
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Dagi » 12 lip 2012, o 10:32

puma napisał(a):Na stawy ja polecam Luposan, podawałam do 8miesiąca życia suki. Zdecydowanie wart swojej ceny.

http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_specjalistyczna_alternatywna/stawy_kosci/luposan/31205

Czytałam wiele o tym suplemencie. Też się nad nim zastanawiamy. Podobno jest bardzo dobry.
STRONA ARII

"Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy" - Edward Abbey.

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Dagi
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria
Imię: Dagi
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Wilania » 14 lip 2012, o 20:44

A jakie jest dawkowanie tego preparatu?
Wilania
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez puma » 15 lip 2012, o 11:16

Ja dawałam jedną miarkę do posiłku, raz dziennie.
edit. Kupiłam duże opakowanie i wystarczyło mi go na bodajże 4 -5 miesięcy podawania.
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 25 lip 2012, o 19:21

Ja podaje CanVit fioletowy i Cani Agil :) pies zdrowy, stawy czyściutkie aż miło :) jedyny - to to że Cani Agil jest drogim preparatem, ale czego się nie robi dla zdrowia potworka :)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 5 sie 2012, o 15:37

Ja zmieniałam karmę chyba milion razy, jak już kiedyś pisałam w innym poście, Obecnie Aria jest na Hill's dla szczeniaków dużych ras, jak już wcześniej ja chwaliłam, ze zaczęła ładnie jeść tak teraz myślę, ze zbyt szybko te pochwały doszły do jej wielkich uszu i wczoraj rano wypięła się na jedzenie, zjadła dopiero wieczorem kilka kulek, w ciągu dnia nie dostaje nic oprócz tej samej karmy podczas treningu. Dzisiaj na przykład, rano mieliśmy szkolenie i Aria zwykle pożera kulki a dzisiaj zdecydowała się na bunt, trener spytał mnie czy zaczęła jeść gdy zastosowałam jego radę, zaczęła na kilka dni i od dwóch dni nie chce jeść. Zaproponował mi zmianę karmy z Hill's na Belcando i po chwili dodał Hill's is sh*&%t ;] ( czy to dobra rada? zwłaszcza ze każdy wet tutaj poleca albo royal canin albo hill's właśnie ) i znów jestem w kropce, bo ile razy można zmieniać karmę? zwłaszcza, że Aria jak dostanie nowe kulki mocy to je ładnie przez dwa dni a później znów się kłóci z miską:/ Jest tak chuda ze jej zebra widać, jak idę z nią na spacer to ludzie się pytają czy ona chora jest bo taka marniutka :mur:
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez Zbychu » 5 sie 2012, o 15:46

A ja zadam pytanie może z innej beczki, ale związane z tematem. Czy odrobaczasz swoją Arię?, jeżeli tak, to jak często?
Zbychu
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 5 sie 2012, o 16:08

Zbychu napisał(a):A ja zadam pytanie może z innej beczki, ale związane z tematem. Czy odrobaczasz swoją Arię?, jeżeli tak, to jak często?

tak, odrobaczam regularnie co miesiąc. no, teraz już będzie odrobaczana co 3 miesiące.
Bejti
Zaawansowany owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Zbychu » 5 sie 2012, o 16:22

Bejti napisał(a):
Zbychu napisał(a):A ja zadam pytanie może z innej beczki, ale związane z tematem. Czy odrobaczasz swoją Arię?, jeżeli tak, to jak często?

tak, odrobaczam regularnie co miesiąc. no, teraz już będzie odrobaczana co 3 miesiące.

Ja będę odrobaczal Dinę co miesiąc do ukończenia roku i Tobie też tak polecam. Z tego co pisalaś w innym temacie często przebywasz z Arią na plaży, a to skupisko wszelkiego dziadostwa. Jakich tabletek stosujesz, w jakich dawkach i w jaki sposób? A może stosujesz te preparaty na sierść?
Zbychu
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 5 sie 2012, o 17:44

Zbychu napisał(a):
Bejti napisał(a):

Ja będę odrobaczal Dinę co miesiąc do ukończenia roku i Tobie też tak polecam. Z tego co pisalaś w innym temacie często przebywasz z Arią na plaży, a to skupisko wszelkiego dziadostwa. Jakich tabletek stosujesz, w jakich dawkach i w jaki sposób? A może stosujesz te preparaty na sierść?

Na początku zanim ja kupiłam dostawała piguły ale jakie to nie pamiętam, a gdy była już z nami mój poprzedni wet dał jej krople Advocat bo złapała mi pchły :mur: no i w sumie do tej pory jest na kroplach, po przeprowadzce i wizycie u nowego weta dostała dużą dawkę kropli stronghold .
Bejti
Zaawansowany owczarkarz

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje