Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Jak i czym żywimy nasze owczarki niemieckie.

Re: Szczeniak niejadek

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 5 sie 2012, o 17:46

A nie lepiej oddać kupkę do analizy niż odrobaczać na czuja, częstokroć niepotrzebnie?
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Re: Szczeniak niejadek

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 5 sie 2012, o 18:10

Tomek napisał(a):A nie lepiej oddać kupkę do analizy niż odrobaczać na czuja, częstokroć niepotrzebnie?

A tak zgodzę się, właściwie to mam umówioną wizytę u weterynarza bo Aria wciąż się drapie, zauważyłam ostatnio, że drapanie się lekko nasiliło, przy pierwszej wizycie dostała dwa szampony, łupież zniknął ale drapanie niestety nie, mam nadzieję ze nie będzie żadnych problemów ze skórą, wet powiedziała, że możliwa jest alergia ale nie może nic potwierdzić bez analizy. Ostatnio nawet przejrzałam filmy które nagrałam jak Aria była mała i zauważyłam, że drapie się w tych samych miejscach od małego wiec może to nie alergia a jakaś nerwica czy coś :przerażenie:

OT o PW został przesunięty tutaj: wysylanie-listow-t2416.html Tomek
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje