Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o tym jak dbamy o naszego owczarka.

Szczotka

Nieprzeczytany postprzez Mada95 » 28 kwi 2011, o 19:40

Czy szczotką mojego domowego psa mogę czesać podwórkowego psa mojej babci ,któr pare miesięcy temu miał łupież i może go dalej mieć.
Czy potem może się zaraźić czymś?
A jak tak to czy wystarczy przy zmianie czesanego psa ,umyć szczotkę?
Mada95
Losowy avatar

Re: Szczotka

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 28 kwi 2011, o 19:56

Ja to bym radziła, żeby każdy z psów miał swoje osobiste szczotki, gilotynki lub cążki do pazurów. U mnie tak właśnie jest.
Karoll
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Mada95 » 28 kwi 2011, o 20:01

Tyle że NIE MA SZANS abym zdobyła drógą szczotkę...chociaż ja mam chyba dwie i one sie nadają do jego sierści...Może znajdę tą drógą i jedną z nich będę używać...przecież ja mogę mieć najwyżej szczątki łupieżu :lol:
Mada95
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 28 kwi 2011, o 20:21

Moim zdaniem mozesz uzywac tej samej szczotki. A po wyczesaniu podworkowca mozesz szczotke umyc i na koniec przelac wrzatkiem.
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez egonek5 » 28 kwi 2011, o 20:32

Dobrze aby każdy pies miał swoją szczotkę,ale jak będziecie używac jednej swiat się nie zawali przeca,wrzatkiem zalac jak gada nebrotka i będzie wsio ok :P
egonek5
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 9 maja 2011, o 19:56

a ja sie zastanawiam jaką szczotkę kupić Spajder ma taką jakaś zwykłą z marketu kupioną na samym początku i już wymaga wymiany na nową ale jaką czym wy czeszecie swoje psiury
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Kay'owa » 9 maja 2011, o 21:20

Tu masz Elu ;-) temat o linieniu, gdzie pojawiły się szczotki i przyrządy do czesania naszych misiaków :D
http://forum.niemiecki-owczarek.pl/linienie-t176.html
Asia & KaY
ObrazekObrazek
Kay'owa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: KAY
Imię: Asia
Pochwały: 3

Nieprzeczytany postprzez Hiku27 » 15 maja 2011, o 19:11

Hikari ma rozne szczotki ale w tym temacie to Pancia jest expertem ;-) sam jak uzywam szczotki to tą co ma dlugie igly ;-) długowłosy futrzak :-)
Obrazek
Hiku27
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Hikari oraz Ira
Imię: Wojtek
Pochwały: 8

Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje