Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Re: Szczurzyca TEGI ;)

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 5 cze 2012, o 18:46

No własnie nie wiem ... musze sie czegos dowiedziec o tym . przypalila tylko połowe z jednej strony. to był moment jak wskoczyła na stól prosto na świeczke..
Raspberrydream
Losowy avatar

Re: Szczurzyca TEGI ;) nowe fotki str4

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 24 wrz 2012, o 16:55

Robię porządki ze zdjęciami na dysku, patrze, a tu Tegusia. No i przypomniałam sobie, że mamy baaardzo zakurzony wątek. Wracamy więc. Tylko ze starymi fotkami... U gryzonia wszystko wporządku, je, śpi, biega. Jest zdrowa :D

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Trzeba szybko, co by kto nie zabrał xd
Obrazek

WIDZĘ WAS, POZDRAWIAM
Obrazek

:D :D
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 24 wrz 2012, o 16:59

zarąbistaa :D
kati777
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kalten » 24 wrz 2012, o 17:01

ale fajna :ok:
ObrazekObrazek
Kalten
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Bruno
Imię: Hubert

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 24 wrz 2012, o 17:08

Dziękujemy :dzięki:
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez xxxkaluniaxxx » 24 wrz 2012, o 17:10

http://imageshack.us/a/img28/7461/dsc01111dp.jpg :zakochany:

Uwielbiam szczurki :zakochany: bardzo chciałabym mieć 2 ale rodzice nie zgadzają się na żadnego gryzonia :-(( wszystko przez to że moja mysz o imieniu Żelek którą miałam 3 lata temu była mistrzem ucieczek z klatki :roftl: no i do tego rodzice się brzydzą myszy szczurów itp :-(
xxxkaluniaxxx
Moderator
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Kala[*] & Panda
Imię: Weronika
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez vega_bw » 2 paź 2012, o 19:01

Szczurcia cudowna!! Ja sama, a właściwie nasza rodzinka, mamy dwa szczurasy: albinosa Gobiego i jego brata kapturka Toffiego. To są dwaj mistrzowie grania Falkuchowi na nosie. Chowają się pod fotel i wyłażą z różnych stron smyrając małego w łapki. Psiak dostaje bzika, bo chce polizać, a te małe łosie wieją pod fotel. Sprawa się powtarza, aż któraś strona się znudzi.
Choćbyś powiedział o sobie i swoim psie wszystko, to i tak zawsze zostaje coś do powiedzenia...
vega_bw
Klubowicz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Falko zwany Rudym ;)
Imię: Beata
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 2 paź 2012, o 20:47

vega_bw napisał(a):Szczurcia cudowna!! Ja sama, a właściwie nasza rodzinka, mamy dwa szczurasy: albinosa Gobiego i jego brata kapturka Toffiego. To są dwaj mistrzowie grania Falkuchowi na nosie. Chowają się pod fotel i wyłażą z różnych stron smyrając małego w łapki. Psiak dostaje bzika, bo chce polizać, a te małe łosie wieją pod fotel. Sprawa się powtarza, aż któraś strona się znudzi.

Oooo ... ja nie zaryzykowałabym, Kaja przewróciłaby całe mieszkanie do góry nogami byle tylko dopaść gryzonia :D
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kati777 » 2 paź 2012, o 20:53

Tegi ma bardzo błyszczącą sierść od czego takk? ;)
kati777
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 2 paź 2012, o 20:57

Hmm.. no nie wiem w sumie. Podobno dobra dieta. Ale to są stare fotki , czas by był na jakieś nowsze
Raspberrydream
Losowy avatar

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje