Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Re: Szczurzyca TEGI ;)

Nieprzeczytany postprzez Kasiasss » 25 lis 2012, o 20:55

Ładna szczurcia :) Ja mam 2 panów.
Kasiasss
Losowy avatar

Re: Szczurzyca TEGI ;) nowe fotki

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 10 sty 2013, o 23:04

Witamy ;) u nas wszystko wporządku, Tegi święta spędziła "pod palmą" hehe .. Kwiatek na czas świąteczny musiał zostać przeniesiony, a tylko ja miałam troche miejsca.

Obrazek

Pewnego razu , ten mały złodziejaszek zwinął mi z plecaka resztke bułki ...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oddawaj , to mój pomidor .!
Obrazek
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Letty » 10 sty 2013, o 23:20

oo nie trafiłam tu wcześniej ,nawet nie wiedziałam, że jeszcze takie stworzonko masz :-D No proszę, niektórzy się tak boją, a z bliska jak słodko szczurek wygląda i na dodatek złodziejaszek :-P
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 11 sty 2013, o 00:46

Letty napisał(a):oo nie trafiłam tu wcześniej ,nawet nie wiedziałam, że jeszcze takie stworzonko masz :-D No proszę, niektórzy się tak boją, a z bliska jak słodko szczurek wygląda i na dodatek złodziejaszek :-P

Ogólnie lubie wszystkie zwierzęta futerkowe, ale szczury jakoś nigdy nie wzbudzały mojego zainteresowania. Aż zdarzyło mi sie poznać jednego koleżkę osobiście, zaprzyjaźniliśmy się i postanowiłam też kupić sobie szczura. Tegi jest cwana, mam ją już 2 lata a wciąż mnie zaskakuje czymś nowym :)
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 11 sty 2013, o 00:55

Śliczna :) Kiedyś też miałam szczury. Pierwszy to był Leon, a druga- Śnieżynka. Taka była z niej klucha, ,że ciężko było utrzymać. Ale co się dziwić. Nałogowo piła Nestea, czy jak to się pisze.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 11 sty 2013, o 13:58

Teg też je i pije co sie natrafi ;) ale wage utrzymujemy dobrą ;)
Raspberrydream
Losowy avatar

Re: Szczurzyca TEGI [*]

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 18 sie 2013, o 09:34

Mamy złe wieści ... w czwartek Tegusia przeszła za tęczowy most ... :-(( :-(( miała 3,5 roku. :-((
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 19 sie 2013, o 13:25

Ojej, a co się stało biedaczce? :(

Bardzo współczuję, ja zawsze miałam gryzonie, ale po stracie moich dwóch świnek skinny w młodym wieku, robię sobie przerwę.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 19 sie 2013, o 18:39

Starość , no i jakies problemy ze stawami były ... nie umiała chodzic
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 2 wrz 2013, o 16:44

Przykre jest odejście ulubionego zwierzątka. Współczuję.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje