Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: szelki jakie najlepsze

Nieprzeczytany postprzez Paulina K. » 28 maja 2018, o 12:12

Dorobek napisał(a):
Paulina K. napisał(a):
Soniaduża napisał(a):A są szelki norweskie juliusa?

Oj tego to nie wiem, poszukaj na ich stronie :) co Ci wysłałam linka do smyczy to tam wejdź w dział szelki i może coś będzie. Pozdrawiam.

Macie szelki Juliusa K9 czy inne?

Ja właśnie zastanawiam się między szelkami a smyczą z obrożą. Wiem,że szelki sprawdzają się doskonale w przypadku mniejszych ras psów, a co z Owczarkami. Prowadzacie psy raczej na smyczy czy w szelkach?

Szelki będą lepsze od smyczy do biegania z psem?

My mamy szelki juliusa ale używamy tylko i wyłącznie na szkoleniu (tropienie i obrona) na co dzień nie używamy także nie wiem jak się sprawdzają na spacerach itp... Pozdrawiam :)
Paulina K.
Klubowicz
3 lata członkostwa3 lata członkostwa3 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Dante
Imię: Paulina
Pochwały: 12

Nieprzeczytany postprzez Soniaduża » 29 maja 2018, o 10:12

Dorobek napisał(a):
Paulina K. napisał(a):
Soniaduża napisał(a):A są szelki norweskie juliusa?

Oj tego to nie wiem, poszukaj na ich stronie :) co Ci wysłałam linka do smyczy to tam wejdź w dział szelki i może coś będzie. Pozdrawiam.

Macie szelki Juliusa K9 czy inne?

Ja właśnie zastanawiam się między szelkami a smyczą z obrożą. Wiem,że szelki sprawdzają się doskonale w przypadku mniejszych ras psów, a co z Owczarkami. Prowadzacie psy raczej na smyczy czy w szelkach?

Szelki będą lepsze od smyczy do biegania z psem?

Do biegania tylko szelki,ja dziś zamowie dziś szelki
Soniaduża
Losowy avatar
Początkujący owczarkarz
Owczarek niemiecki: Sonia
Imię: Gracjan

Nieprzeczytany postprzez gapcio3ci » 19 sie 2018, o 10:59

ja mam normalne
gapcio3ci
Losowy avatar
Nowy forumowicz