Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Zabawki, akcesoria do pielęgnacji i szkolenia owczarka alzackiego oraz trenowania psich sportów.

Re: Szelki - które wybrać?

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 16 kwi 2012, o 19:18

Jak wiesz ja też mam K9 Powery Czarne ;-)
A na lato z lekkich i przewiewnych polecam Zero DC - http://zerodc.pl/product-pol-22-Szelki- ... zarne.html.
Chociaż nie wiem czy te Juliusa zabudowane przeszkadzają psu jak jest ciepło - nie zauważyłam,żeby to sprawiało Mojej jakiś większy dyskomfort. Chociaż co tu ukrywać - pasowe też fajne :ok:
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 16 kwi 2012, o 20:25

pasowe niestety Xandziowi nie pasują. Widze że on nie czuje się komfortowo w takich szelkach :( już nie mogę się doczekać! te błękitne są piękne :ooops:
teraz mam dyleman nad power czy IDC :mur:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 16 kwi 2012, o 20:56

Mi się wydaje, że akurat Juliusa K9 pasowe, Powery i IDC to stosunkowo podobny model, bo krój pasków jest praktycznie identyczny ;-)
(z tego co widzę na foto-bo nie widziałam pasowych na żywo)

A w jakich szelkach chodził Xandoliński? I czemu mu nie pasowały?

Jeśli masz dylemat pomiędzy Powerami a IDC - to moim zdaniem nie ma aż tak wielkiej różnicy, wg Twojego uznania, chociaż IDC mają trochę podkręcony wygląd - nowsiejszy :roftl: :roftl:
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez beatrx » 16 kwi 2012, o 21:52

kurczę, ja to na te Huntery zbieram:
Obrazek
jestem nimi zauroczona, ale ta cena:/

no ale jak psu Twojemu nie pasują, to nic nie poradzisz :-(
beatrx
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Presto
Imię: Agnieszka

Nieprzeczytany postprzez mój pies » 16 kwi 2012, o 22:29

Może nie każdy pies toleruje pasek bliżej brzucha, jak w tych hunterach.
ObrazekObrazek

Co posiadacz psa przeczytać powinien o ich wychowaniu: literatura-godna-polecenia-t542.html
mój pies
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Tora
Imię: ena
Pochwały: 23

Nieprzeczytany postprzez donald1209 » 17 kwi 2012, o 11:05

A my mamy takie,
http://www.ipo-sklep.pl/index.php?p864, ... kod-g-0510
Gappaya, niby na ślady, ale też do spacerów super. Szczególnie na długiej lince. Wtedy zapinam do tego dolnego zaczepu i pies się nie plącze w lince.

Krzysztof
Pozdrawiam

Krzysztof i Luka

Kobieta jest najlepszym przyjacielem mężczyzny, oczywiście nie licząc psa.
donald1209
Nadworny dietetyk
Owczarek niemiecki: Luka
Imię: Krzysztof
Pochwały: 25

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 7 maja 2012, o 14:01

A ktoś mi doradzi, jakich szelek szukać do jazdy z psem na rolkach ?
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 7 maja 2012, o 14:33

Raspberrydream napisał(a):A ktoś mi doradzi, jakich szelek szukać do jazdy z psem na rolkach ?

na pewno nie polecam parcianych. mojego obcierają mimo że używamy ich tylko na ślady.
proponuje juliusy :)
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 7 maja 2012, o 14:41

Monia Rozglądałyśmy sie ostatnio po Kakadu... ale.. ;/ nic ciekawego nie znalazłysmy
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 7 maja 2012, o 14:45

Raspberrydream napisał(a):Monia Rozglądałyśmy sie ostatnio po Kakadu... ale.. ;/ nic ciekawego nie znalazłysmy

bo tam są same parciane z tego co wczoraj widziałam. Ja wszytko zamawiam na internecie :) wystarczy zmierzyć psa i gotowe

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje