Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Prezentujemy zdjęcia i filmy naszych krótkowłosych i długowłosych owczarków niemieckich.

Re: Szyszka i Szaman [ON&AM]

Nieprzeczytany postprzez agrafka » 30 sie 2012, o 11:10

dziękujemy za życzenia zdrowia, na pewnie się teraz mocno przydadzą ;-)

Tomek napisał(a):Już myślałem, że całe Wasze stado zagubiło się w internecie i drogi do nas odnaleźć nie mogło. ;)

oj, oj, aż tak źle to jeszcze nie jest ;-) chyba :-P

ewachw napisał(a):Jeszcze się kulam, jak się prędzej nic nie wydarzy to 10.09. jadę do szpitala... :-) .

to trzymam kciuki, żeby się wszystko ułożyło jak trzeba :ok:

dor_cia napisał(a):Oczko Szamana do forumowiczów po dłuższej nieobecności? :roftl:

no ba! :lool: :lool: :lool:
„Adoptując psa nie zmienisz świata, ale świat zmieni się dla tego jednego psa….”
Obrazek
STOP pseudohodowcom!
agrafka
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Szyszka
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Raspberrydream » 31 sie 2012, o 00:46

agrafka napisał(a):Obrazek

"Puszek okruszek..." :zakochany:
Raspberrydream
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 31 sie 2012, o 05:53

Aś czasem się w sobotę nie wybierz po kaganiec bo zabieramy go do Tychów na czas podróży dla Saby.
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez marta123456 » 31 sie 2012, o 18:15

Ma Pani bardzo ładne psy
marta123456
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez marta123456 » 31 sie 2012, o 18:17

Jangcy napisał(a):Aś czasem się w sobotę nie wybierz po kaganiec bo zabieramy go do Tychów na czas podróży dla Saby.

Moja Timba przy psach też by potrzebowała , tylko na moje nieszczęścia został zgubiony... :przerażenie:
marta123456
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 31 sie 2012, o 20:03

Aj tam aj tam, Asiu wszyscy wiedzą że robisz świetne zdjęcia, ale tym razem wśród wszystkich pięknych zdjęć...

TO JEST NAJLEPSZE :lool: :ok: hihi
Obrazek

Szkoda Szyszkowej łapki, tyle kurczę już w swoim życiu przeszła, będę trzymać kciuki za szczęśliwe powodzenie zabiegu!!!

A co do zdjęć, próbowałaś je czymś odzyskać? Nawet po formatowaniu powinnaś spróbować! Ja odzyskałam zdjęcia co prawda nie ze sformatowanego dysku, ale z "padniętego" dysku który nadawał się po odzyskaniu plików do wyrzucenia. Wszystko za pomocą programu R-Studio ale nie wiem czy ma opcję na pamięci "zewnętrzne"... ale warto spróbować!!!
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Letty » 31 sie 2012, o 20:49

Piękne zdjęcia i piękne psy! Jak tak chodzę po różnych galeriach m.in. Twoich to mnie motywuje, żeby poświęcić troche czasu na zrobienie ładnych zdjęć mojej ONce :D
ObrazekObrazek

"Jestem tuż obok ciebie - mówi oddech psa. - Razem zmierzymy się z życiem.Nie skrzywdzi cię nikt, bo ja stoję u twojego boku, aby cię ostrzegać i bronić, zawsze, gdy będzie trzeba. Przyrzekam, że już nigdy nie będziesz czuł się samotny. Jako twój pies, składam ci te przysięgę i zaświadczam ją swoim szeptem, swoim oddechem tej nocy i każdej nocy, którą prześpię u twego boku."
Letty
Owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Lara
Imię: Arleta
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 12 paź 2012, o 19:35

I jak Szyszunkowy nadgarstek? Daj znać co słychać, mam nadzieję że będziecie mogli zacząć na dobre sezon bikejoringowy...
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Poprzednia strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje