Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Re: Temat o przysłowiowej pupie Maryny.

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 16 lut 2012, o 20:15

u nas śniegu po kolana :) Xandzioch strasznie się cieszy, szaleje i oczywiście je! :lool:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 16 lut 2012, o 20:17

Tomek, jak się nudzisz, to szukaj zdjęcia, wiesz po co i na co:P chyba :P
na konkurs, bo nie odpuszczę :diabeł:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 16 lut 2012, o 20:19

u nas śniegu napadało a ja w Lesznie :( więc jutro biegusiem do domu i psiaki trzeba wybiegać :D
ale już dzisiaj się chlapa zrobiła :pała: :pała:
i na dodatek coś mnie bierze :mur:

a jak Viggo na tej karmie? coś lepiej?
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 16 lut 2012, o 20:23

Aga, ni mam. :-((

Alina, nie smakuje mu, ale kupki są najlepsze od miesięcy, bdb choć wciąż nie idealne (może daję mu za dużo jedzenia?).
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 16 lut 2012, o 20:24

mnie też męczy kaszel.........
jak by tego było mało, urwałam tłumik...
tak to jest jak szosowym autem człowiek udaje że króluje w terenie :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:
później przychodzi zima i byle zaparkowanie tyłem w zaspę odrywa to, co się nie oderwało w sezonie :roftl:
chociaż w sezonie prawie zgubiłam opaskę od paliwa......... po którą musiałam się wewlec pod auto żeby podwiązać bo baku zgubić nie chciałam :ooops: ....
jesienią uszkodziłam nadproże......
co będzie następne? fotel kierowcy? :przerażenie:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez saacrum » 16 lut 2012, o 20:27

haha Aga pogromca aut :lool:
"Możesz powiedzieć psu największe głupstwo, a on spojrzy ci w oczy tak, jakby chciał rzec: 'O Boże, masz absolutną rację! Nigdy bym na to nie wpadł." Dave Barry

Obrazek

Obrazek
saacrum
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Xandor
Imię: Monia
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 16 lut 2012, o 20:29

Warto zapamiętać, żeby NIGDY i POD ŻADNYM POZOREM nie oddawać auta w Twoje ręce :roftl:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 16 lut 2012, o 20:30

ehh bo dosmaczyć nie ma za bardzo czym, coby nie pogorszyć sprawy....
ja tam nie wiem jakie jest dawkowanie... no i ważne aby zaczął przybierać na wadze :)

Aga jest w akcie desperacji i jest w stanie gwizdnąć Ci komputer i za wszelką cenę odzyskać te utracone zdjęcia :D

Aga może kupisz sobie jakiś samochód terenowy? typu jeep? i napęd 4x4 :ooops:
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 16 lut 2012, o 20:35

Nie, żadnego dosmaczania. Dostaje tyle co ten doberman, 690g.

Na nasze polskie drogi i strefę klimatyczną najlepszy jest samochód z permanentnym napędem AWD i wysoko zawieszony - ale koszta utrzymania terenowego auta z prawdziwego zdarzenia odstraszają.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 16 lut 2012, o 20:40

Mój sąsiad ma takie piękne, srebrne audi (nie wim jaki model) ale piękne, kombi z takim czarnym spodem,z napędem 4x4 i samochód stoi pod domem, powód: spalanie na trasie 16l/100km :-(( Ciekawe czy kiedyś uda mu się sprzedać? Są może chętni? Kombi-idealny samochód dla psiarzy :lool:
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje