Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Re: Temat o przysłowiowej pupie Maryny.

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 16 lut 2012, o 21:26

No i takie nieekologiczne jest... Troche zartem, a troche serio, bo mojej kolezanki Range Rover spala do 22l/100km. A kolezanka akurat w ogole nie potrzebuje takiego auta. No, moze poza popokazywaniem sie w taaaaakim samochodzie. Auto rzeczywiscie pierwsza klasa, ale koszty sa po-ra-za-ja-ce :przerażenie:
Nam sie marzy jakis nowszy samochod (na razie mamy kombiaka mercedesa E Klasse na rope), ktory bedzie mial wiecej miejsca w bagazniku i bedzie nowszy. W naszym ciagle cos niedomaga, a juz szkoda nam wydawac pieniadze na naprawe. Chociaz wyglada naprawde bardzo ladnie, bo i karoseria super, i jasna skora w srodku. Tylko, ze wygladem czlowiek nie pojezdzi :lool:
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 16 lut 2012, o 21:32

i tak jest, ludzie dogadzają zwierzakom jak mogą a one się potem wybredne robią...

to co ja mam z Ciapkiem aby warzywka jadł raz w tygodniu to głowa mała...za to Sonia wszystko i zawsze :D

ja to tam samochodem jeżdżę jak muszę :) częściej to pkp :)
kalyna
Moderator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 16 lut 2012, o 21:35

Aga i N napisał(a):a czy są jakieś rokowania na jego stan zdrowia?

Tak, lepiej nie będzie. Nie ma bezpośredniego zagrożenia życia, więc nie martwmy się na zapas. I zmieńmy temat, to ma być wesoły wątek.

Obrazek
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 16 lut 2012, o 21:36

Ewa, jak Lulu podrośnie to tylko do takiego "kombii" się zmieści :ooops:
Obrazek
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez kalyna » 16 lut 2012, o 21:41

Tomek tylko pilnuj jego wagi, bo nie chcemy takiego Owczarka oglądać :lool:

Obrazek
kalyna
Moderator
Owczarek niemiecki: Sonia & Ghandi
Imię: Alina
Pochwały: 14

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 16 lut 2012, o 21:44

Mercedes robi fajnego kempingowego vana.
Obrazek
Dorosła Lulu powinna się zmieścić. ;-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 16 lut 2012, o 21:57

kalyna napisał(a):Tomek tylko pilnuj jego wagi, bo nie chcemy takiego Owczarka oglądać :lool:

Obrazek

padłam i nie wstanę :roftl: ja... chociaż owczarek chyba też :roftl: :roftl:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Bejti » 17 lut 2012, o 21:27

kalyna napisał(a):Tomek tylko pilnuj jego wagi, bo nie chcemy takiego Owczarka oglądać :lool:

Obrazek

kurka...LOL ale jak to mój chłopak mówi: " pewnie właścicielka to jakaś miła staruszeczka co kocha swego kompana ponad życie i karmi go kopytkami ' :D

a co do samochodu, też mi sie marzy jakieś SUV. nawet ostatnio przeglądałam oferty, tutaj jakoś nie są drogie takie samochody, może dlatego ze kryzys i wszyscy próbują się pozbyć tych żłopiących smoków bo niby dużo pala, ale zrobiłam rekonesans i się okazało ze taki buhaj 2.5L w dieslu pali mniej albo podobnie niż moje autko 1.6L w benzynce.
Bejti
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Aria & Drago
Imię: Beata
Pochwały: 15

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 19 lut 2012, o 11:04

Zarekomendujecie dobrą herbatę owocową? Nigdy ich nie lubiłem dopóki nie spróbowałem Lipton Infusion Pokusa Letnich Owoców - pyszna. :-)
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 19 lut 2012, o 12:00

Jam preferuję zwykłą mooooocną Sagę lub Posti Earl Grey, która jest aromatyzowana owocami bergamotki :mniam: . A normalnego żółtego Liptona nie cierpię :nea:
ooo nawet z Posti można zrobić lodiiii :D http://udziewczyn.pl/40,9237,Artykul,Lody_Earl_Grey.aspx

Aga i N
Owczarkowa wyga

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje