Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Re: Temat o przysłowiowej pupie Maryny.

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 2 mar 2012, o 13:40

A ja kiedyś miałam stawianą kabałę, jak byłam jeszcze w liceum. Szczerze, to pamietam tylko niektóre rzeczy, bo po tym jak usłyszalam, że wyprowadzę się z Lublina i zamieszkam na podlubelskiej wsi :przerażenie: , to stwierdziłam, że to bzdura i już nie bardzo słuchalam. Coś tam było jeszcze o mężczyznach ale ja byłam wtedy tak zakochana, że wcale nie słuchałam :lool:
Generalnie, żałuję że nie zwróciam na to zbytniej uwagi.
Ale wiem, że ta Pani jeszcze żyje i od czasu do czasu wróży ;-)
Karoll
Owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez patrysia8833 » 2 mar 2012, o 14:12

U mnie w Tomaszowie już nie ma śniegu wcale. W ogóle w tym roku mało go było. Co najgorsze, nie spadł nawet na Boże Narodzenie! Mój Micki czekał na ten śnieg i czekał... Aż w końcu spadł, tylko... na koniec stycznia! Ale jak tylko wyszłam z Mickim na spacer, również cieszył się i skakał przez zaspy... Bardzo mnie ucieszyła jego radość, bo ostatnio był jakiś przygaszony...
patrysia8833
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Kiria » 2 mar 2012, o 17:51

Jak na razie nie widzę by się sprawdzało coś co przepowiedziała wróżka tej mojej znajomej osobie.. Może jeszcze za wcześnie, a może z tej babki taka wróżka była. Ja generalnie nie chciałabym wiedzieć co mnie czeka bo bym się zaraz tym przejmowała, dlatego wróżkę omijam z daleka, po co sobie później włosy z nerwów wyrywać albo nastawiać się na miliony - można się gorzko rozczarować :D
Kiria
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Zulus

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 2 mar 2012, o 17:57

gdyby wróżki były wróżkami ;-) codziennie padałyby miliony w totka, a wróżki byłyby bardziej popularne niż kościół ;-)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 4 kwi 2012, o 20:43

Małe jest piękne, ale duże więcej może... np. powalić pozoranta :roftl:

CHIHUAHUA szkolona do IPO :ooops:
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Tajgowa » 4 kwi 2012, o 21:03

Pozorant nawet rękawa nie musi mieć, bo biedna 'cziłka' nie doskoczy mu do ręki, jeśli on nie klęknie :roftl:

Tak dla kontrastu inna chihuahua :lool: ...
Obrazek
Dog training is a journey and it's a journey that doesn't have an end. Just about the time we think we have everything figures out, something jumps up and slaps us in the face to remind us we still have a lot to learn. Ed Frawey
Tajgowa
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Tajga
Imię: Nina
Pochwały: 7

Nieprzeczytany postprzez dariex » 4 kwi 2012, o 21:39

Muahhahah :roftl:
Waleczne serce :lool:
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 4 kwi 2012, o 22:46

Ale fantastyczna pchełka! :dzięki:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Imię: Aneta
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Karoll » 5 kwi 2012, o 07:29

Super Ludvig, w małym ciele wielki duch! :ok:
Karoll
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Zygmunt&Franka
Imię: Karolina
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 5 kwi 2012, o 07:56

Najlepsze są rozśmieszające miny ludzi stojących na placu, już na końcu filmu :roftl: :roftl: :roftl:
Ale trzeba mu przyznać - puszczanie ma zajefajne :diabeł: :roftl:

Aga i N
Owczarkowa wyga

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje