Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

Re: Temat o przysłowiowej pupie Maryny.

Nieprzeczytany postprzez dariex » 5 kwi 2012, o 22:34

Nawiązując do nieustannie nurtujących nas wydarzeń,związanych ze śmiercią małej Madzi z Sosnowca,jej rodziców K. i B.Waśniewskich i związanego ze śledztwem det.Rutkowskiego,TVP1 oraz telewizja komercyjna,przygotowały następującą ,wiosenną,serialową ramówkę :
"Rodzina Waśniewskich", "Kochanie zabiliśmy dzieciaki", "Waśnie 1001 nocy", " Na kłopoty Rutkowski", "Barwy włosów", "Komisarz Rutex", "Kabaret Wariograf", "Milczenie Sosnowiec".
Zapraszam!
dariex
Zaawansowany owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Chivas
Imię: Daria
Pochwały: 22

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 6 kwi 2012, o 07:33

Ci, którzy głosowail na Tomka w konkursie IDEA CAFFE, a mieszkają nad morzem, zapraszam 1 maja na sopockie molo o godzinie 10. Tomek wyrusza na swoją wyprawę rowerową do okoła Europy :brawo: :brawo: Aż kusi podjechać ale mam tyle kurczę pracy........
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 10 kwi 2012, o 14:59

Karoll napisał(a):A ja kiedyś miałam stawianą kabałę, jak byłam jeszcze w liceum. Szczerze, to pamietam tylko niektóre rzeczy, bo po tym jak usłyszalam, że wyprowadzę się z Lublina i zamieszkam na podlubelskiej wsi :przerażenie: , to stwierdziłam, że to bzdura i już nie bardzo słuchalam. Coś tam było jeszcze o mężczyznach ale ja byłam wtedy tak zakochana, że wcale nie słuchałam :lool:
Generalnie, żałuję że nie zwróciam na to zbytniej uwagi.
Ale wiem, że ta Pani jeszcze żyje i od czasu do czasu wróży ;-)

no właśnie ja miałam identycznie tzn wróżka mówiła mi coś o 3 dzieci ja miałam juz Roberta i Kasie wszystko w zyciu poukładane i nic nie wyglądało na zmiany tak drastyczne o których wróżka mówiła ja jej po prostu nie chciałam słuchać mądry Polak po szkodzie trzeba było wysłuchać do końca bo nie wracałam do kabały w ogóle a tutaj :trójkę dzieci mam 5 lat po wizycie u niej rozeszłam sie z mężem życie przewróciło się do góry nogami a przecież ona o tym wspominała
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Re: o wszystkim -czyli co ślina przyniesie

Nieprzeczytany postprzez malkin » 1 gru 2012, o 20:32

No to dzisiaj ponownie do was weszłam bo szczerze zapomniałam i hasła i nika .Ale będę częstym gościem u was
malkin
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 3 gru 2012, o 22:37

"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga

Nieprzeczytany postprzez Joan » 3 gru 2012, o 23:11

Cudne! U nas jest inaczej. Koty rozpłaszczają dupska przed ekranem, włączają drukarki i skaner, albo ustanawiają lub zakańczają połączenia biegając po klawiaturze. :)
Pozdrawiamy
Obrazek
Joan
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Woland UlaYaskaEdgar
Imię: Joanna
Pochwały: 55

Nieprzeczytany postprzez sKate89sc » 4 gru 2012, o 17:19

Aga i N napisał(a):Koniecznie potrzebuje kota :)
http://www.cda.pl/video/20547c6/Sposob- ... -internetu

hahaha dobry kociak :)
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - /Louis Sabin/
Obrazek
Obrazek
sKate89sc
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: ♥ Gabi ♥
Imię: Kasia
Pochwały: 1

Nieprzeczytany postprzez ewachw » 4 gru 2012, o 21:50

Aga i N napisał(a):Koniecznie potrzebuje kota :)
http://www.cda.pl/video/20547c6/Sposob- ... -internetu

Aga - nałogowcowi żaden kot nie straszny... :lool:

Obrazek
ewachw
Klubowicz
Owczarek niemiecki: Lena
Imię: Ewa
Pochwały: 5

Nieprzeczytany postprzez malkin » 1 sty 2013, o 16:29

może scalić te 2 tematy w jeden?
o-wszystkim-czyli-co-slina-przyniesie-t330.html
malkin
Początkujący owczarkarz

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 29 sty 2013, o 23:32

Aga i N
Owczarkowa wyga

Poprzednia stronaNastępna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje