Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Rozmowy o wszystkim i o niczym.

O wszystkim - czyli co ślina przyniesie

Nieprzeczytany postprzez malkin » 4 mar 2011, o 21:18

Nie wiem czy temat się przyjmie ale może tutaj będziemy pisać o wszystkim co nam ślina na język przyniesie.
Ten dział mało się rozwija więc może go rozwiniemy?
malkin
Początkujący owczarkarz
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Pochwały: 2

Re: o wszystkim -czyli co ślina przyniesie

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 21 lip 2011, o 23:00

Wiecie co? Gdybym miala pieniadze, to chcialabym bardzo poleciec/poplynac na Antarktyke. Niesamowite terny, zwierzeta, cuda natury. Przed wyjazdem zakupilabym nowy aparat i kilka obiektywow... Jesli trzeba byloby sie jakos fizycznie przygotowac, to dalabym z siebie siodme poty, zeby kondycje wypracowac... Ech, moze kiedys sie uda, jak wreszcie wygram w tego totak (losy kupuje, zeby nie bylo :lol: )

Troche zdjec dla ciekawych
http://www.panoramio.com/map/#lt=-76.455203&ln=-24.082031&z=12&k=2
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 22 lip 2011, o 11:52

...i to pokonywanie dystansow psim zaprzegiem... Chyba tylko tak dalabym sie w ten zamrazalnik (na chwile) zaciagnac :D
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa7 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 22 lip 2011, o 12:00

Tam też ale pierwsze to CHINY.
marzenia:))
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 22 lip 2011, o 12:54

Chiny tez chetnie.
Mieszkalam przez kilka miesiecy w Japonii, ale wtedy nie bylo takiego sprzetu do fotografowania, a kasety video (wtedy nowoczesne Hi8, o cyfrowych nikt nie slyszal hehe) mi skradziono :ireful I nie mam zadnych namacalnych pamiatek :( Bylam tam 2 razy i chetnie odwiedzilabym Japonie kolejny raz, ale teraz pojezdzilabym wiecej po kraju. Tylko te trzesienia ziemi... :?
Jeszcze wszystkie byle i obecne republiki ZSRR... Moja babcia urodzila sie na Uralu (Polka, tylko jej tatus w sluzbie carskiej) i chetnie bym zobaczyla tamte okolice.
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Jangcy » 22 lip 2011, o 13:59

???( nie rozumiem "tylko jej tatuś w służbie carskiej") wg mnie zaszczytna służba, historia ciekawa. Był przy carze do końca?? Moja babka cara pamiętała i zawsze z szacunkiem o nim jak i o Francu Jozefie się wypowiadała. A o Trekkingu ;DD ;d to od niej pierwszy raz się dowiedziałem jak opowiadała mi jak 68km pieszo szła by zobaczyć (z daleka ze wzgórza) pociąg którym była przewożona trumna Marszałka Piłsudskiego na otwartej lawecie i w eskorcie wojska.
Obrazek
Zawsze Wierni
Jangcy
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Parys
Imię: Janek
Pochwały: 11

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 22 lip 2011, o 14:59

A nie nie, to nie mialo miec, bron Boze, pejoratywnego wydzwieku. Moja babcia zawsze mowila o swoim ojcu 'tatus'. A dopisalam to, zeby nie bylo niejsnosci, ze byla Polka, a nie Rosjanka na przyklad. Niestety babcia zmarla 2 lata temu, 3 tygodnie po dziadku - byli ze soba prawie 70 lat... Dziadek byl Warszawiakiem (ur. w 1914r.) i pamieta Marszalka, jak ten przechadzal sie z laska al. Ujazdowskimi przy Lazienkach. Na szczescie udalo mu sie uniknac obozu koncentracyjnego podczas II Wojny Swiatowej. Babcia nie miala tego szczescia- trafila do Ravensbrück - jedynego obozu koncentracyjnego dla kobiet. W 1945 roku uratowana przez oddzialy Szwedzkiego Czerwonego Krzyza zostala przewieziona do Szwecji (Halmstad na poludniu), gdzie mieszkala przez kilka lat i pracowala.
Kiedy u mojego boku pojawil sie Szwed, moja babcia zaplonela do niego goraca miloscia i z uporem maniaka tuczyla go na kazdej rodzinnej uroczystosci ;) Szwed babcie pokochal z wzajemnoscia i z radoscia pozwala sie pasc. Babcia byla aniolem. Takim prawdziwym.
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez malkin » 31 paź 2011, o 18:29

Haloween czy nasze polskie święto?
Ot i to jest pytanie. JA osobiście nie lubię tego popędu nad tym Halloweenem. Dlaczego? Bo wszystko musimy ściągnąć od innych krajów. A nic nie eksportujemy.Biznes się ciągnie z różnymi gadżetami po ulicach ( w moim mieście) horda młodzieży lekko podchmielona bo np piwo za pół ceny.
A przecież moim zdaniem jest to dzień zadumy a nie imprez .

to tyle wedle tematu czyli co ślina przyniesie . A wy jaki macie na to pogląd?
malkin
Początkujący owczarkarz
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 31 paź 2011, o 19:17

malkin napisał(a):A przecież moim zdaniem jest to dzień zadumy a nie imprez .

to tyle wedle tematu czyli co ślina przyniesie . A wy jaki macie na to pogląd?

Jestem od lat zawziętym ateistą, ale całkowicie się z Tobą zgadzam.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Temat o przysłowiowej pupie Maryny.

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 16 lut 2012, o 20:07

Cześć.

W tym temacie można pisać o wszystkim i pytać o wszystko.

Zaczynam: ile u Was jest śniegu? U mnie w ostatnich dwóch dniach napadało go sporo, spacery po okolicznym lasku stały się dosyć uciążliwe, męczę się dwa razy szybciej brnąc w wysokim śniegu, ale za to Viggo jest szczęśliwy jak nigdy i bawi się jak szczeniak.
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Opcje