Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Wspominamy zwierzaki które odeszły.

Tęsknię!!!!!

Nieprzeczytany postprzez Camila » 17 sty 2012, o 15:11

Tęsknimy,Płaczemy... ale nic to nie da... odszedłes .. i już ciebie nie będzie ...........
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Obrazek
Camila
Losowy avatar

Re: Tęsknię!!!!!

Nieprzeczytany postprzez lana » 17 sty 2012, o 17:45

Kama co mu się stało ????:(
lana
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Camila » 17 sty 2012, o 18:17

przegrał z choroba :(
Camila
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez nebrot » 17 sty 2012, o 18:44

Dla Hawranka [i]. Trzymajcie sie, Kamilko :friends
nebrot
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Camila » 17 sty 2012, o 19:07

Kurcze tak mi go brak :( jeszcze do świat dał rade i nawet do nowego roku ,ale z każdym dniem gorzej było :(
Camila
Losowy avatar

Nieprzeczytany postprzez Razgotra » 17 sty 2012, o 20:44

przykro mi (*)
Obrazek
Obrazek
Razgotra
Owczarkarz
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Spajder
Imię: Ela
Pochwały: 2

Nieprzeczytany postprzez gochadrozdek » 17 sty 2012, o 20:52

[*]
gochadrozdek
Hodowca
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: ARIA,ZULUS,ELISE
Imię: Małgorzata
Pochwały: 9

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 17 sty 2012, o 21:28

Hawrancio miał najwspanialszy domek jaki mógł sobie wymarzyć i na pewno teraz patrzy na nas ze swojej chmurki, razem z innymi naszymi futrzastymi istotami. Głowa do góry, on będzie zawsze z Tobą, w Twoim serduchu :)
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 17 sty 2012, o 22:05

Przykro mi to słyszeć. :-(
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez niya » 18 sty 2012, o 08:08

Camila ciężko cokolwiek napisać, ból jest nie do opisania. Rozumiem Wasz głęboki smutek, ale dobrze, że się już nie męczy, dał Wam wiele radości i miłości i trzeba o tym pamiętać i cieszyć się, że był. Nie wiem co napisać jest mi tak okrutnie przykro z powodu waszej straty i dlatego, że wiem, iz żadne słowa Was nie pocieszą i nie ukoją choć odrobinę bólu. Pomyśl jakie miał szczęśliwe życie przy Was, może po prostu chciał zrobić miejsce następnemu psiakowi który potrzebuje Waszej miłości i opieki? Strasznie, strasznie mi przykro :(
Obrazek

Obrazek
niya
Owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amba
Imię: Danuta
Pochwały: 7

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje