Skrypt forum używa informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej internetowej witryny. Dzięki ciasteczkom wiemy też co Wasze owczarki jadły na śniadanie. ;-) Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies kliknij "Akceptuję", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuję.
Szkolenie, seminaria, zawody, filmy.

Testy na klubówkach i ich poziom - opinie forumowiczów.

Nieprzeczytany postprzez puma » 29 sty 2013, o 17:39

To nie pierwszy i nie ostatni filmik z testów na klubówkach, który krąży w sieci jednak postanowiłam podlinkować. Ciekawa jestem Waszego zdania w tym temacie, jak Wam się podoba poziom pozorowania, jak oceniacie poziom testowanych psów ? Myślę, że tematyka warta poruszenia, ja pozwolę sobie jeszcze potrzymać w tajemnicy moje zdanie i poczekam na pierwsze odpowiedzi :-)

Nie byłam do końca pewna,w którym dziale to zamieścić, bo do sportów mi to do końca nie pasowało. Ewentualnie proszę modów o przeniesienie w odpowiedniejsze miejsce.
Magda&PUMA
Dorplant Team
puma
Forumowy ekspert ds. piłek na sznurku
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: PUMA
Imię: Magda
Pochwały: 2

Re: Testy na klubówkach i ich poziom - opinie forumowiczów.

Nieprzeczytany postprzez anita » 29 sty 2013, o 17:55

ja sie na obronie nie znam zupelnie, ale to wyglada jak dla mnie, laika w tym temacie, jak przeglad najslabszych z calego roku? te psy sa jakies bez dynamiki zupelnie, bez pasji..
:przerażenie:
pozostaje tylko zapytac "z czym do ludzi?"
anita
Początkujący owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Igma (Ava FideCanem)
Imię: Anita

Nieprzeczytany postprzez Tanorja » 29 sty 2013, o 18:02

Jako ze nie znam się na tym za dobrze, powiem tak -szału nie ma. A opinię pozostawiam komus doświadczonemu.
Tanorja
Zaawansowany owczarkarz
5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa5 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Nora&Ghotica
Imię: Natalia

Nieprzeczytany postprzez AM-ON » 29 sty 2013, o 18:33

Załamka. Zarówno poziom psów jak i pozorowania żenujący... :przerażenie:
Pozdrawiamy
Aneta oraz Hot, Mini-Me, Kenny [*] & Gwen [*]

Obrazek
AM-ON
Szkoleniowiec
6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa6 lata członkostwa
Owczarek niemiecki: Ares EMiTom [*]
Imię: Aneta
Pochwały: 17

Nieprzeczytany postprzez MarzenaG » 29 sty 2013, o 18:43

Ręce opadają.

A te psy zaliczyły testy?
Marzena Gałczyńska

Hodowla Owczarków Niemieckich z Linii Użytkowej "Rosa Polonica FCI"
www.rosapolonica.pl
MarzenaG
Hodowca
Owczarek niemiecki: Fabiola K-9 BU
Imię: Marzena
Pochwały: 51

Nieprzeczytany postprzez Tomek » 29 sty 2013, o 18:54

Obejrzeliśmy trzy części. Najpierw troszkę pośmialiśmy się a potem zrobiło nam się przykro. Pieski w ogóle nie zainteresowane gryzieniem, o radości z pracy nie wspominając. Co drugi boi się przewodnika. Przykre to.

Po co oni tak szarpią te psy?
Tomek zawsze pozdrawia.
Tomek
Administrator
Owczarek niemiecki: Viggulec
Imię: Tomasz
Pochwały: 37

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 29 sty 2013, o 19:04

Też uważam, że przykre to i smutne, aż żal patrzeć na te psy. :negatyw:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Pochwały: 29

Nieprzeczytany postprzez Zofia » 29 sty 2013, o 19:20

Co myśmy zrobili z tych nieszczęsnych ON-ków? Kaleki psychiczne i fizyczne?
Jak wiele z tych psów rozpaczliwie szukało czynności zastępczej (wąchanie trawy), jak wiele stresowało samo wejście na boisko, chwytanie rękawa, podejście przewodnika zresztą też. Co myśmy zrobili z tych ON-ków. Rozpacz.

Zofia Mrzewińska
Zofia
Sędzia próby pracy
Imię: Zofia
Pochwały: 127

Nieprzeczytany postprzez Aga i N » 29 sty 2013, o 19:26

A te zające, glebozgryzarki i te biedne psiurki co chcą sobie przednie zęby stracić, to co na tym placu robią? ;) Gdzie je obrona, gdzie pozorant?? Bo ten Pan który ma założony rękaw to podobne ma umiejętności pozorowania do moich :-) Chociaż nie, jak Nazgul leci do mnie po piłeczkę z rewiru to jak szatan ;-) .

Eh, jak ja sobie przypomnę te czołówki z placu dobermanki....... chyba najpiękniejsze czołówki jakie miałam okazję w życiu oglądać na żywo. A filmiku nie da się do końca obejrzeć :(

O, chociaż w 4'tej minucie pojawia się jakiś okaz który ratuje sytuacje...
"Około 1925 roku psy rasy ON, jako całość, stały się wysokie, kwadratowe i niezgrabne, brak im było cech, które były wymagane przez Stephanitza jako ideał..." [źródło: wikipedia]

"Każdy pies jest tak dobry, jak jego Przewodnik."
Literatura godna polecenia: http://forum.owczarkopedia.pl/literatura-godna-polecenia-t542.html.
Aga i N
Owczarkowa wyga
Owczarek niemiecki: Nazgul
Imię: Aga
Pochwały: 41

Nieprzeczytany postprzez Brawurka » 29 sty 2013, o 19:29

U mnie się da, na końcu jest taki biedny pies, który boi się pozoranta, boi się przewodnika, jest zagubiony i nie ma zielonego pojęcia co robić. :mur:
Nie traktuj psa jak człowieka, żeby on nie potraktował Cię jak psa
Dbajmy o kulturę języka polskiego na forum; używajmy wielkich liter, znaków przestankowych i programów "wyłapujących" błędy ortograficzne, jeżeli ktoś sam sobie z nimi nie radzi ...
Obrazek
Brawurka
Zaawansowany owczarkarz
Owczarek niemiecki: Amon, Pera
Pochwały: 29

Następna strona
Dział statystyki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Opcje